تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور

آشنایی با تعمیر و نگهداری آسانسور (4)

آشنایی با تعمیر و نگهداری آسانسور (4)

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور زعفرانیه، تعمیرات و نگهداری آسانسور زعفرانیه، بازسازی و تعمیر آسانسور زعفرانیه، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده زعفرانیه، سرویسکار آسانسور زعفرانیه، تعمیر آسانسور محدوده زعفرانیه، شرکت آسانسور زعفرانیه، نصب آسانسور زعفرانیه، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در زعفرانیه، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

با توجه به قوانینی که در خصوص استفاده از آسانسور در ساختمان‎های چند طبقه وضع شده است افراد زیادی در ساخت ساختمان‎ها از این ابزار استفاده می‎کنند از این‎رو شرکت‎های زیادی در زمینه ارائه خدمات مربوط به نصب و راه‎اندازی این ابزار پرکاردبرد در ایران در حال فعالیت می‎باشند که علاوه‎بر خدمات مربوط به نصب و راه‎اندازی خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور را نیز به مشتریان خود ارائه خواهند کرد. تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور از جمله اقدامات مهمی می‎باشد که باید پس از نصب آسانسور به شکل ماهیانه صورت پذیرد تا در طی انجام این فرآیند مشکلات و خرابی‎های احتمالی یک آسانسور شناسایی و رفع گردد تا احتمال بروز خطر به حداقل خود برسد. در هنگام انجام فرآیند تعمیر و نگهداری آسانسور توجه داشته باشید که از شرکت‎های معتبر استفاده کنید تا با ارسال سرویس‎کار آسانسور که از تخصص بالا در این زمینه برخوردار می‎باشد تمامی عیوب آسانسور به شکلی کامل برطرف شود و این ابزار بتواند با بیشترین کیفیت به فعالیت خود ادامه دهد.

در ادامه به ارائه برخی از دلایل خرابی در آسانسورها خواهیم پرداخت در صورتیکه علاقه دارید تا اطلاعات مفید در این رابطه بدست آورید ما را در ادامه همراهی بفرمایید. البته توجه به این نکته بسیار ضروری است که آسانسور یک وسیله بسیار پیچیده است و برای انجام فرآیند تعمیر آسانسور غرب تهران و سرویس آسانسور باید از سرویس‎کار آسانسور که در این زمینه دارای تجربه و تخصص است استفاده شود امری ضروری به حساب می‎آید.

یکی از دلایلی که ممکن است سبب بروز مشکلاتی در یک آسانسور شود تغییرات ناگهانی ولتاژ می‎باشد. این رخداد می‎تواند تاثیرات مخرب زیادی را برروی نحوه عملکرد آسانسورها داشته باشد و گاها سبب بروز مشکلاتی جدی در آنها می‎شود که نیاز است طی فرآیند تعمیر و نگهداری آسانسور مشکلات بوجود آمده شناسایی و برطرف گردند. این دلیل بیشترین تاثیر را زمانی  خواهد گذاشت که پی در پی برق مورد نیاز آسانسور قطع و وصل شود در چنین شرایطی قطعا اجزای تشکیل دهنده یک آسانسور آسیب خواهند دید و ممکن است دیگر قادر به انجام وظیفه مورد نظر نباشند و سبب شوند کل آسانسور از دسترس خارج شود.

با استفاده از خدماتی که در قالب تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور توسط شرکت‎های مختلف که در این زمینه در حال فعالیت هستند ارائه می‎شود می‎توان از بروز چنین مشکلاتی که سبب خارج شدن آسانسور از چرخه فعالیت می‎شود جلوگیری بعمل آورد و با شناسایی قطعات فرسوده و ناکارآمد توسط سرویس‎کار آسانسور که از تجربه بالایی برخوردار بوده است همواره از سلامت آسانسور اطمینان حاصل کرد. همانطور که نوسانات ولتاژ برق می‎تواند تاثیر مخربی برروی عملکرد این وسیله اعمال کند افت فشار برق نیز می‎تواند مانع از عملکرد مناسب یک آسانسور در یک ساختمان شود. این مشکل گاها به شکلی عملکرد یک آسانسور را تحت ‎الشعاع خود قرار خواهد داد که نیاز است با بهره گرفتن از تخصص و تجربه یک سرویس‎کار آسانسور مشکلات بوجود آمده شناسایی و مرتفع شوند.

یکی دیگر از عواملی که به شکلی مستقیم برروی عملکرد آسانسور تاثیر خواهد گذاشت تحمیل وزنی بیشتر از طرفیت به یک آسانسور می‎باشد که گاها در طولانی مدت و یا در زمان کوتاهی سبب بروز مشکلاتی جدی در یک آسانسور خواهد شد. این موضوع را می‎توان به عنوان یکی از اصلی‎ترین علل خرابی آسانسورها در نظر گرفت. در هر آسانسوری با توجه به میزان قدرت موتور و دیگر فاکتورهای تاثیر گذار در این رابطه به شکلی دقیق ظرفیت آن مشخص شده است که در بسیاری از موارد با بی‎توجهی به آن صدماتی جدی و گاها پرزهینه به این وسیله نقلیه وارد خواهد شد. رعایت کردن ظرفیت در نظر گرفته شده برای یک آسانسور سبب می‎شود که طول عمر آن افزایش چشمگیری داشته باشد.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.