سرویس آسانسور جنوب تهران

اگر به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر آسانسور در جنوب تهران هستید با آقای آسانسور تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت در محل شما برای امور تعمیرات آسانسور و رفع نقص آن حاضر شود.

آقای آسانسور با دستورالعمل‌های دقیق و با ارائه‌ی بهترین راهکارها، با نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا می‌باشد. بنابراین استفاده از دانش و تخصص ما مطمئناً روحیه شما را تقویت خواهد کرد و همواره به شما اطمینان خاطر می‌دهد! و اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که شما نه تنها نیاز به اصلاح، بلکه نیاز به نوسازی و به روزرسانی کامل داشته باشید، ما در این زمینه نیز می‌توانیم به شما کمک کنیم. تکنسین‌های مجرب  ما می‌توانند در زمینه‌ی سرویس و نگهداری آسانسور، نوسازی و یا سایر خدمات آسانسور، نیازهای شما را به بهترین شکل برطرف کنند.

سرعت و هزینه‌ی مقرون به صرفه

بخش تعمیر و سرویس آقای آسانسور به گونه‌ای طراحی شده است كه مشکلات پیش‌آمده برای یک آسانسور، با سرعت و هزینه‌ی مقرون به صرفه‌تری برطرف شود.

 هدف ما این است که با ارائه‌ی خدمات عالی و به موقع به مشتریان خود، اطمینان لازم را به آن‌ها بدهیم، میزان تماس‌های مربوط به اعلام خرابی‌ آسانسور را کاهش دهیم و رضایت شما را که بزرگترین دارایی ماست، حفظ کنیم.

خدمات ما یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است که به طور خاص برای رفع مشکلات آسانسور قبل از بروز، طراحی شده و از خرابی و تعمیرات گران‌قیمت آسانسور که در آینده ممکن است به‌وجود بیاید، جلوگیری می‌کند. در صورت بروز مشکل، تعمیرکار آسانسور ما موارد را به طور دقیق بررسی کرده و به مشتریان بازگو می‌کنند. مشتریان می‌توانند با توجه به نوعِ مشکل، تصمیم بگیرند که چه اقداماتی را برای رفع مسئله انجام دهند. ما نیز به عنوان یک شبکه‌ی حرفه‌ای متشکل از متخصصان زبده‌ی خود و به عنوان یک شرکت پیشرو در تعمیر آسانسور، اقدامات لازم را انجام می دهیم تا شما و دیگر کاربران، بتوانید با خیال راحت سوار آسانسور شوید و از آن استفاده کنید.

 

امور تعمیر آسانسور به جلوگیری از هزینه‌های سنگین، تعمیرات اساسی و تعویض قطعات آسانسور کمک بسیاری می‌کند که در نتیجه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ی مشتریان می‌شود. خدمات تعمیراتِ آسانسور آقای آسانسور هم‌اکنون در دسترس شماست!

حضور تعمیرکار آسانسور در جنوب تهران در کمتر از یک ساعت

پس از تماس شما، تیم فنی در کمتر از یک ساعت در محل شما جهت تعمیرات آسانسور و مشکلات فنی حاضر می شود.

 آقای آسانسور از ساعت 8 تا 22 روزانه در حال فعالیت است و اگر در خارج از این زمان تمایل به برقراری تماس برای رفع نقص آسانسور داشتید می توانید از فرم های داخل سایت اقدام نمایید تا در اولین روزکاری پس از آن رسیدگی انجام شود.

 

تعمیرات رایج در آسانسور

مهندسان و تعمیرکاران آقای آسانسور همواره در تلاش هستند تا اطمینان یابند آسانسورها به درستی نگهداری و ایمن شده‌اند. چرا که قبل از بروز حوادثِ نگران‌کننده باید تا حد زیادی از وقوع خطرات احتمالی جلوگیری شود. حتی اگر سوانح آسانسور خیلی شایع نباشند، اما نقص‌های معمولی و کوچک بسیاری ممکن است پیش بیاید که ایمنی کاربران را تهدید کند:

سرویس آسانسور جنوب تهران توسط آقای آسانسور ارائه می‌شود.

سرویس آسانسور مظاهری ،سرویس آسانسور جوادیه ،سرویس آسانسور ابوذر غربی ،سرویس آسانسور فردوس ، سرویس آسانسور مینابی ،سرویس آسانسور نازی آباد ،سرویس آسانسور آذری ،سرویس آسانسور تولیدارو ،سرویس آسانسور اسفندیاری ،سرویس آسانسور بستان ،سرویس آسانسور بیسیم ،سرویس آسانسور خزانه ،سرویس آسانسور امامزاده حسن(ع) ،سرویس آسانسور بهداشت ،سرویس آسانسور بهمنیار ،سرویس آسانسور شوش ،سرویس آسانسور شهرک بعثت ،سرویس آسانسور یافت آباد ،سرویس آسانسور ولیعصر ،سرویس آسانسور خانی آباد نو ،سرویس آسانسور طیب ،سرویس آسانسور علی آباد ،سرویس آسانسور جلیلی ،سرویس آسانسور رجائی ،سرویس آسانسور شریعتی ،سرویس آسانسور مطهری ،سرویس آسانسور یاخچی آباد ، سرویس آسانسور چهارصد دستگاه ،سرویس آسانسور زهتابی ،سرویس آسانسور ولیعصر جنوبی ،سرویس آسانسور شریعتی شمالی ،سرویس آسانسور ابوذر ،سرویس آسانسور تختی ،سرویس آسانسور زمزم ،سرویس آسانسور صادقیه ،شکوفه جنوبی ،هاشم آباد ،علی آباد جنوبی ،سجاد ،سرویس آسانسور صاحب الزمان ،سرویس آسانسور شکوفه شمالی ،سرویس آسانسور اتابک ،سرویس آسانسور باغ آذری ،سرویس آسانسور گلچین ،سرویس آسانسور یافت آباد جنوبی ،نعمت آباد ،شهید بروجردی ،راه آهن ،وصفنارد ،یافت آباد شمالی ،دولت خواه ،کیانشهر شمالی ،رجایی ،ابوذر شرقی ،شاد آباد ،اسماعیل آباد ،کیانشهر جنوبی ،هلال احمر ،باغ خزانه ،سرویس آسانسور هفده شهریور ،سرویس آسانسور شهید کاظمی ،سرویس آسانسور رضویه ،سرویس آسانسور یاخچی آباد ،سرویس آسانسور بلورسازی ،سرویس آسانسور امام خمینی ،سرویس آسانسور رسالت ،سرویس آسانسور مشیریه ،سرویس آسانسور مقدم ،سرویس آسانسور شمس آباد ،سرویس آسانسور خانی آباد نو ،سرویس آسانسور افسریه شمالی ،سرویس آسانسور ابوذر ،سرویس آسانسور خلیج فارس ،سرویس آسانسور عبدل آباد ،سرویس آسانسور افسریه ،سرویس آسانسور امام زاده حسن ،سرویس آسانسور خلیج فارس ،سرویس آسانسور مسعودیه ،سرویس آسانسور قزوین ،سرویس آسانسور اتوبان آزادگان ،سرویس آسانسور والفجر ،سرویس آسانسور قلعه مرغی ،سرویس آسانسور خلیج فارس ،سرویس آسانسور قیامدشت ،سرویس آسانسور میدان بهاران ،سرویس آسانسور سعید آباد ،سرویس آسانسور خاورشهر ،سرویس آسانسور شهرک صاحب الزمان ،سرویس آسانسور آهنگ ،سرویس آسانسور شهرک ولیعصر ،سرویس آسانسور اتوبان بعثت ،سرویس آسانسور افسریه ،سرویس آسانسور خاوران ،سرویس آسانسور مشیریه

تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

باید ار بالانس بودن کابین و کادر وزنه مطمئن شویم

پس از انعقاد قرارداد سالانه، بازرسی بصورت ماهانه توسط سرویسکار صورت می گیرد و شما طبق قرارداد مبالغ را پرداخت می نمایید.

بله؛ در صورت  تعویض قطعات آسانسور، تمامی قطعات تا 3 سال تحت گارانتی آقای آسانسور می باشد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر