سرویس آسانسور شمال تهران

چنانچه آسانسور های ساختمان شما توسط آقای آسانسور نگهداری و سرویس داده شوند باید به ارائه خدمات ایمن و مطمئن برای مشتران ادامه دهند.

اگرچه مشتریان نگهداری از آسانسور را در اولویت قرار نمی دهند ولی آقای آسانسور در جهت افزایش و کسب رضایت مشتری، بالاترین سطح ایمنی آسانسور و بازرسی منظم را در اولویت کار خود قرار می دهد .

آقای آسانسور با توجه به نیازهای ساختاری درسطح مسکونی و تجاری با ارائه بهترین راهکارها و دستورالعمل‌های دقیق به شما اطمینان خاطر را می دهد که علاوه بر اصلاح به بازسازی و نوسازی و یا سایر خدمات آسانسور توسط تکنیسین های ماهر و مجرب خود در کوتاه ترین زمان، دسترسی داشته باشید.

جهت رفع مشکل خود و کسب اطلاع از قیمت انواع آسانسور با مشاوران آقای آسانسور تماس بگیرید.

 

موارد تست آسانسور

در مواقعی که تکنسین آسانسور در محل جهت رفع مشکل حاضر میشود توجه به نکات زیر امری ضروری است که باید به آن ها دقت کند.

 

در نتیجه مسئول تعمیر و  نگهداری با فراهم ساختن یک چک لیست که ابزاری فوق العاده کاربردی است میتواند به برنامه موفق با رعایت اصول و قواعد درست ، دست یابد .

حضور تعمیرکار آسانسور در شمال تهران در کمتر از یک ساعت

پس از برقراری تماس با تیم فنی آقای آسانسور در کمتر از یک ساعت متخصصین و تکنیسن های مجرب ما جهت رفع خرابی آسانسور و نصب و راه اندازی اسانسور و مشکلات فنی رخ داده در محل حاضر می شوند .

پس از تماس شما، تیم فنی در محل شما جهت تعمیرات آسانسور و مشکلات فنی حاضر می شود.

اگر برای رفع نقص آسانسور تمایل به برقراری ارتباط با آقای آسانسور داشتید، آقای آسانسور از ساعت 8 تا 22 روزانه در حال فعالیت است میتوانید با برقراری تماس ویا با استفاده از فرم های داخل سایت اقدام به رفع مشکل خود نمایید تا در اولین روز کاری به مشکل شما رسیدگی شود.

 

 

ویژگی های آسانسور

سرویس آسانسور در کدام مناطق شمال تهران ارائه می‌شود؟

آقای آسانسور در تمام مناطق و محله‌های شمال تهران خدمات تعمیرات آسانسور ارائه می نماید:ازگل – اقدسیه – الهيه – امامزاده قاسم – اوین – باغ فردوس – تجریش – جماران – چیذر – دارآباد – دربند – درکه – دزاشیب – جوزستان – زعفرانیه – سوهانک – شهرک نفت – شهرک محلاتی – فرمانیه – فرشته – قیطریه – کاشانک – کامرانیه – محمودیه – نیاوران – ولنجک – برق آلستوم – تهران ویلا – ستارخان – سعادت آباد – شهرک غرب – شهرک مخابرات – شهرآرا – صادقیه – طرشت – فرحزاد – گیشا – همایون شهر – مرزداران – اختیاریه – پاسداران – دروس – دولت – دیباجی – جردن .

تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

سرویس های آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 ارائه می گردد.

 

مجموعه اقدامات لازم جهت حفظ و یا باز گرداندن دستگاه و  به وضعیت قابل قبول را تست نت میگویند.

پس از انعقاد قرارداد سالانه، بازرسی بصورت ماهانه توسط سرویسکار صورت می گیرد و شما طبق قرارداد مبالغ را پرداخت می نمایید.

در طول مدت قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، در صورتیکه قطعات آسانسور تعویض گردد، تمامی قطعات تا 3 سال تحت گارانتی آقای آسانسور می باشد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر