ما از مفهوم راندمان بالا، امنیت و ایمنی در ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای خود به مشتریان، برای نصب و راه اندازی آسانسور استفاده می‌کنیم. بر این اساس، خدمات ویژه‌ و فرایند نصب آسانسور را متناسب با استاندارهای روز جهانی ارائه کرده و همواره تلاش می‌کنیم در این صنعت پیشرو باشیم.

آقای آسانسور در ارائه‌ی خدمات نصب و راه اندازی آسانسور در تهران، الزامات مدیریتی و نصبِ بی‌نقص یک آسانسور را بیش از پیش در نظر می‌گیرد. از زمان تحویل آسانسور، مهندسین ما وضعیت و نوع آسانسور را بررسی نقشه و برنامه‌ی نصب اختصاصی آن را تهیه می‌کنند. هر مؤلفه‌ی آسانسور طبق روال تعیین‌شده نصب خواهد شد. علاوه بر آن، مهندسان در محل نصب می‌توانند بارکد موجود در قطعات آسانسور را اسکن کنند تا اطمینان شود هر آسانسور با شرایط کارخانه‌ای نصب خواهد شد.

نصبِ آسانسور شما با توجه به برنامه‌ریزی، تجربه و دانش عمیق ما در صنعت، ساده و آسان خواهد بود! آقای آسانسور برای نصب آسانسورها، مطابق با کلیه‌ی استانداردهای روز دنیا سندیکای آسانسور و پله برقی ایران عمل کرده و دارای گواهینامه‌ی معتبر در این حوزه است. واحد پشتیبانی آقای آسانسور از لحظه تحویل موقت تا اخذ گواهی آسانسور همراه شماست.

مراحل نصب و راه اندازی آسانسور

ابتدا تکنسین‌ها با بررسی محیط و نوعِ آسانسور، نقشه‌ی آن را به طور دقیق طراحی می‌کنند. سپس مطمئن می‌شوند محلی که آسانسور قرار است در آن‌جا نصب شود، مطمئن و ایمن است. در صورت لزوم گزینه‌های دیگری به مشتریان پیشنهاد می‌شود. باید فضای کافی برای کار ایمن وجود داشته باشد، بی‌آنکه بر نتیجه‌ی کار تأثیر منفی بگذارد. تکنسین‌ها همچنین بررسی می‌کنند که در آنجا فضای کافی برای بارگیری وجود داشته باشد.

پس از نقشه برداری و ساخت آسانسور این مرحله ابتدایی‌ترین مرحله‌ی اجرایی در راه‌اندازی یک آسانسور است. آهن‌کشی برای تحمل نیروهای استاتیک و داینامیک آسانسور اجرا می‌شود که باید نوع آهن‌آلات و نصب آن به طور دقیق محاسبه و بررسی شود تا این سیستم بتواند متحمل نیروهای مختلف باشد.

ریل‌ها به دلیل اینکه کابین و وزنه‌ی تعادل را هدایت می‌کنند، باید در شرایط حرفه‌ای و ایمن نصب شوند. ریل‌ها هنگام نصب باید کاملا موازی  و عمودی باشند تا از لرزش کابین جلوگیری و محیطی امن برای کاربران فراهم شود. باتوجه به اینکه طراحی و نصب درب، در طبقات مختلف ممکن است متفاوت باشد، نصب آن با توجه به نوع طراحی آسانسور انجام می‌گیرد. رعایت فاصله‌ی ایمنی بین درب‌ها و کابین نیز از موارد قابل توجه است که در صورت عدم رعایت استانداردها، خطرات جبران‌ناپذیر در پی خواهد داشت. بسیاری مواقع نیاز به تعمیر آسانسور برای رفع خرابی به علت نصب معیوب درب آسانسور می باشد که اهمیت این موضوع را بیش از پیش نمایان می کند.

عامل اصلی کارکرد یک آسانسور، موتور آن است و نیروی حرکتی لازم برای جابجایی کابین‌ها توسط آن تامین می‌شود. نصب موتور آسانسور بسیار تخصصی بوده و هرگونه خطایی در مراحل نصب می‌تواند صدمات جبران‌ناپذیری بر کلیت یک آسانسور وارد نماید.

کابل کشی و نصب تابلوی برق جزو آخرین مراحل نصبو راه اندازی آسانسور است که باید مطابق استاندارهای کلی تولید آسانسور اجرا شود. چرا که برق تمام سیستم آسانسور، از طریق همین بخش تامین خواهد شد.

مهندسین، تکنسین‌ها و مدیران پروژه آقای آسانسور دارای بالاترین سطح تحصیلات، منابع و پشتیبانی فنی هستند. ما برای محصولات متنوع از آسانسورهای هیدرولیک تا کششی، کم ارتفاع تا مرتفع، راه‌حل‌های مناسبی داریم و به عنوان یک شرکت متمرکز بر مشتری‌مداری، خودمان را موظف به انجام اموری می‌دانیم که همواره به روز بمانیم. هر یک از کارمندان آقای آسانسور به یک چشم‌اندازی خاص اختصاص داده شده‌اند و به مشتریان کمک می‌کنند تا علاوه بر خرید مطمئنِ آسانسور، از نصب و راه‌اندازی آن نیز خاطر جمع باشند.

خدمات نصب و راه اندازی آسانسور در کدام مناطق تهران ارائه می‌شود؟

آقای آسانسور در تمام مناطق و محله‌های تهران خدمات نصب و راه اندازی آسانسور ارائه می کند: شمال تهران، غرب تهران، جنوب تهران، شرق تهران، پیروزی، نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، ونک، پاسداران، سیدخندان، تجریش، شهرک غرب، سعادت آباد، ستارخان، پونک، شهران، آریاشهر، صادقیه، نواب، ولنجک، قیطریه، کامرانیه، فرمانیه، جردن، آفریقا، میرداماد، امیرآباد، فاطمی، ولیعصر، منیریه، گیشا، صادقیه، جنت آباد، یوسف آباد، عباس آباد، مطهری، افسریه، مرزداران، جمهوری، بهارستان، مولوی، شوش، سعدی، لویزان، هفت تیر، کریمخان، 13 آبان، پانزده خرداد، اندرزگو، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اشرفی اصفهانی و …

نمونه های نصب و راه اندازی آسانسور توسط آقای آسانسور

برخی از نمونه های نصب شده توسط آقای آسانسور را در زیر می توانید مشاهده فرمایید

پس از حضور نیروی فنی در محل شما و بررسی محل و درخواست شما، پیش فاکتوری جهت انجام امورات نصب آسانسور ارائه می گردد.

آقای آسانسور با ارائه سه سال گارانتی کلیه قطعات، سرویس های منظم در طول دوره گارانتی، نظارت و تهیه گزارش همواره در جهت جلب رضایت مشتری تلاش می کند. واحد پشتیبانی از لحظه تحویل موقت تا اخذ گواهی استاندارد، پشتیبان و همراه شماست.

سرویس های آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 ارائه می گردد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر

مرحله 1 از 5

20%