سرویس آسانسور غرب تهران

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور غرب تهران ، تعمیرات و نگهداری آسانسور غرب تهران ، بازسازی و تعمیر آسانسور غرب تهران ، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده غرب تهران ، سرویسکار آسانسور غرب تهران ،تعمیر آسانسور محدوده غرب تهران ، شرکت آسانسور غرب تهران ، نصب آسانسور غرب تهران ، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه ، تعمیر آسانسور در غرب تهران ، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور
تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884
به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان
• عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
• دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
• عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
• دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
• عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
• دارای نماد اعتماد الکترونیک
• دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
آسانسور یک اتاقک متحرک می‎باشد که با استفاده از لوازم و قطعات مختلف توانایی جابجایی افراد را در بین طبقات مختلف دارا می‎باشد. در واقع و به زبانی ساده‎تر آسانسور یکی از تجهیزات و ابزارهای حمل و نقل به حساب می‎آید که به شکلی عمودی در حال جابجایی است و در این جابجایی‎ها می‎تواند افرادی را نیز منتقل کند و سبب تسهیل در این نوع جابجایی‎ها خواهد شد. امروزه اکثر ساختمان‎های چند طبقه از این سرویس برخوردار هستند و در صورتی که این سرویس با مشکلی روبرو شد تعمیر آسانسور غرب تهران می‎تواند شما را در حل مشکل بوجود آمده و راه‎اندازی مجدد آسانسور کمک کند.

آسانسورها در طول عمر خود، به سرویس و نگهداری احتیاج دارند و در صورت سرویس به موقع و نگهداری ادواری آن‌ها، ممکن است هیچ‌گاه نیاز به تعمیر آسانسور نداشته باشد.

آقای آسانسور یکی از شرکت‌های برتر ارائه‌دهنده‌ی تولید و ساخت آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور، بازسازی آسانسور، تعمیر آسانسور است که با همکاری با افراد فنی و ماهر، خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مفتخریم که توانسته‌ایم به سطح مطلوبی از رضایت مخاطبانمان دست یابیم و جایگاه خود را در این صنعت تثبیت کنیم.

سرویس و نگهداری آسانسور بر اساس چک لیست سندیکای آسانسور و پله برقی ایران

تمامی آسانسورها، به یک بازرس نیاز دارند تا بتواند تست‌های ایمنی ماهیانه و سالیانه را انجام دهد و سلامتِ آسانسور را تضمین کند. همه‌ی آسانسورها باید به صورت دوره‌ای مورد بازرسی قرار بگیرند که این بازرسی بخشی از برنامه‌ی نگهداری پیشگیرانه است که توسط متخصصین انجام می‌گیرد. ضمن اینکه سوابق حاصل از این بازرسی‌ها باید حفظ و مکتوب شود تا بعدها در صورت بروز مشکل، به طور دقیق بررسی شود.

حضور سرویس‌کار آسانسور برای بررسی کلیه‌ی اجزای آسانسور ، تنظیم برخی اجزا و کنترل عملکرد مکانیکی و سرعت آسانسور الزامی است.

آقای آسانسور با انعقاد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور و بیمه کامل آن، ماهیانه و به صورت زمان‌بندی‌شده، مبادرت به سرویس، تعمیر آسانسور بر اساس چک لیست ارائه شده سندیکای آسانسور و پله‌برقی ایران می‌نماید.

مزایای سرویس و نگهداری آسانسور بصورت دوره ای

مدیران ساختمان، مراکز اداری و تجاری با سرویس به موقع و منظم آسانسور می توانند به مزایا زیر دست پیدا کنند:

الزامات تست آسانسور

تست و سرویس آسانسور، نیاز به استفاده از تجهیزاتی مانند فشارسنج، مولتی‌متر، آمپرمتر و سایر تجهیزات تخصصی دارد که توسط نیروهای فنی به کار می‌رود. فرد متخصص باید سیم‌کشی برق، جعبه‌های کنترل و مدارهای الکتریکی را با این دستگاه‌ها آزمایش کرده و یافته‌های خود را در یک لیست ثبت نماید. آسانسور باید از نظر سرعت، تهویه و کارکردِ صحیح مورد بررسی قرار بگیرد.

اجزای ایمنی آسانسور

لازم است كه در صورت بروز مشكل، کلیه‌ی مؤلفه‌های عملیاتی كه ممکن است برای افراد خطرناک باشد‌، سریعاً مورد بازرسی و ترمیم قرار بگیرد. تجهیزات ایمنی شامل کارکرد درب آسانسور، حرکت صحیح کابین بین طبقات، شتاب و کاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن می‌باشد. این تجهیزات و قطعات باید ماهانه به طور کامل مورد بازرسی قرار گیرند تا در هنگام کار با آسانسور، مشکلی ایجاد نشود. بررسی و نگهداری این مؤلفه‌های ایمنی اولویت اصلی آقای آسانسور است.

اجزای ایمنی آسانسورسرویس آسانسور غرب تهران توسط آقای آسانسور ارائه می‌شود.

سرویس آسانسور شهران جنوبی، سرویس آسانسور شهران شمالی، سرویس آسانسور شهرزیبا، سرویس آسانسور اندیشه، سرویس آسانسور بهاران، سرویس آسانسور کن، سرویس آسانسور المهدی، سرویس آسانسور باغ فیض، سرویس آسانسور پونک جنوبی، سرویس آسانسور پونک شمالی، سرویس آسانسور حصارک، سرویس آسانسور شهرک نفت، سرویس آسانسور کوهسار، سرویس آسانسور مرادآباد، سرویس آسانسور پرواز، سرویس آسانسور سازمان برنامه جنوبی، سرویس آسانسور سازمان برنامه شمالی، سرویس آسانسور ارم، سرویس آسانسور سازمان آب، سرویس آسانسور اباذر، سرویس آسانسور فردوس، سرویس آسانسور مهران، سرویس آسانسور اکباتان، سرویس آسانسور بیمه، سرویس آسانسور آپادانا، سرویس آسانسور جنت آباد جنوبی، سرویس آسانسور جنت آباد شمالی، سرویس آسانسور جنت آباد مرکزی، سرویس آسانسور شاهین، سرویس آسانسور آیت الله کاشانی، سرویس آسانسور اشرفی اصفهانی، سرویس آسانسور ایران زمین شمالی، سرویس آسانسور بلوار تعاون، سرویس آسانسور بلوار فردوس، سرویس آسانسور بولیوار، سرویس آسانسور پونک، سرویس آسانسور پیامبر، سرویس آسانسور جنت آباد، سرویس آسانسور سازمان برنامه، سرویس آسانسور ستاری، سرویس آسانسور سردار جنگل، سرویس آسانسور سولقان، سرویس آسانسور شهر زیبا، سرویس آسانسور شهران، سرویس آسانسور شهرک اکباتان، سرویس آسانسور شهید مهدی باکری

آشنایی با آسانسور و انواع آن 

تعمیر آسانسور غرب تهران

این وسیله نقلیه که تنها به صورت عمودی حرکت می‎کند برای انجام حرکت خود از موتورهای مخصوصی استفاده می‎کند که به طور خاص برای این موضوع ساخته و طراحی شده‎ اند. همانطور که مشاهده می ‎کنید امروزه تعداد ساختمان‎ های چند طبقه رو به افزایش می‎ باشد و همین موضوع سبب شده تا نیاز به وجود آسانسور بیش از پیش احساس شود. این احساس ضرورت به قدری ملموس و حیاتی خواهد بود که ساختمان‎ های بدون آسانسور از اقبال کمتری برای به فروش رسیدن برخوردار هستند. در بعضی مواقع ممکن است آسانسور به درستی کار نکند و دچار مشکل شود در این صورت تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران می‎تواند شما را در رفع مشکلات بوجود آمده یاری کند.

گاها دیده می‎ شود که در ساختمان‎های دو طبقه نیز برای افزایش راحتی و زیبایی بیشتر و در واقع لوگس‎تر کردن ساختمان از آسانسور استفاده می شود. در فرهنگ لغت به زبان فارسی تعریفی که از این وسیله نقلیه ارائه شده است به شکل زیر خواهد بود: اتاقک متحرکی که بوسیله آن از طبقه ‎ای به طبقات بالا روند و یا از طبقه بالا به پائین فرود آیند بالابر، آسان‎ بر نامیده می ‎شود. در صورتیکه با هرگونه مشکل در این نوع وسیله برخورد کردید می‎ توانید از تعمیر آسانسور غرب تهران مشکل خود را در میان بگذارید تا در اولین فرصت به یاری شما بیایند.

کلمه آسانسور که امروزه در زبان فارسی وجود دارد در بین افراد جامعه بسیار رایج می ‎باشد از زبان فرانسوی وارد فرهنگ لغات فارسی شده است که فرهنگستان لغت در ابتدا کلمه بالابر را به جای این کلمه ارائه کرد و در مرحله دوم کلمه آسانبر توسط این فرهنگستان ارائه شد و جایگزین کلمه آسانسور در فرهنگ لغت شد. در مواقعی به دلیل استفاده زیاد و همچنین افزایشطول عمر آسانسور ممکن است دچار مشکلاتی شود که افراد دیگر قادر به استفاده از این وسیله نخواهند بود در صورت وقوع همچین اتفاقی تعمیر و نگهداری سانسور غرب تهران می‎ تواند در عیب‎یابی و همچنین تعمیر آسانسور به کمک شما بیاید و خدمات آنها که توسط متخصصان در این زمینه ارائه می‎شود می‎تواند مشکل شما را در کمترین زمان رفع کند.

امروزه از کلمه بالابر برای معرفی وسیله‎ هایی استفاده خوهد شد که از آنها برای حمل با و نفر در ساختمان سازی و یا در خطوط تولید استفاده می‎ شود بکار برده خواهد شد. علاوه ‎بر این موضوع امروزه افراد بسیار کمی هستند که از کلمه آسانبر استفاده می‎کنند. در صورت هرگونه مشکل سرویس و نگهداری آسانسور می‎تواند در این زمینه به ارائه خدمات مربوطه بپردازد.

تاریخچه این وسیله

در زمانهای گذشته افراد برای بالا گشیدن مصالح و یا افراد از طناب و یک اتاقک استفاده می‎ کردند اما اولین قدمی که برای ایمن‎ سازی این نوع وسیله برداشته شد توسط یک مکانیک آمریکایی صورت گرفت. این شخص که الیشا اوتیس نام داشت در طراحی بالابر خود از یک چرخ دنده استفاده کرده بود که پس از پاره شدن طناب بعد از مدت کوتاهی سبب متوقف شدن بالابر و مانع سقوط آن می‎ شد. امروزه نیز در طراحی آسانسورها از این قابلیت استفاده می ‎شود که جلوی خسارات ناشی از سقوط کابین را تا حد چشمگیری کاهش خواهد داد. 

برای بررسی عملکرد درست این بخش مهم در آسانسور می‎ توانید از تعمیر آسانسور غرب تهران یاری بخواهید. تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران با بررسی همه جانبه آسانسور و رفع موارد موجود می توانند در افزایش کارایی و امنیت این وسیله نقلیه پرکاربرد موثر واقع شود.

این وسیله نقلیه در سال 1854 به عنوان اختراعی به ثبت رسید و  برای استفاده در اختیار جهانیان قرار گرفت. تا سال 1990 تمای آموزش‎ها به شکلی محدود ارائه می‎شد و به گونه‎ای استاد شاگردی بود. در برخی موارد نیز آموزش‎ها در کارخانه‎های مربوطه داده می‎ شد. ازاین رو آموزش‎هایی که در این صنعت انجام می‎شد بسیار پنهانی و محدود بوده است. اما امروزه با گسترش این وسیله و همچنین افزایش استفاده از آن قضیه متفاوت خواهد بود. در صورتیکه با هرگونه مشکل در استفاده از این وسیله نقلیه روبرو شدید می‎توانید از تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران کمک حاصل نمایید.

در سال 1995 بود که در انگلستان کلاس‎های آموزشی توسط پروفسور یانوفسکی و پروفسور جینا در رابطه با آسانسور و پله برقی برگزار شد که طول این دوره آموزشی بسیار کوتاه بوده است و همچنین افراد محدودی می‎توانستند از آن بهره ببرند. بیشترین افرادیکه به این جلسه آموزشی رفتند نصابان و متخصصین موجود در همان کشور بودند. بعد از گذشت مدتی این اتحادیه به برگزاری کلاس‎های تخصصی در این زمینه در دانشگاه نورث همپتون انگلستان پرداخت و مدارک کاردانیو کارشناسی را به دانشجویان خود ارائه می ‎کرد. اولین دوره از این نوع آموزش‎ها در سال 1998 در این دانشگاه توسط اساتید هیت علمی این دانشگاه برگزار شده است.

انواع آسانسور

امروزه در جهان آسانسورهای فراوانی وجود دارد که مورد استفاده قرار می‎ گیرند. در صورتیکه از آسانسور استفاده می‎کنید و این وسیله شما نیاز به تعمیر و نگهداری دارد می ‎توانید از خدماتی که توسط تعمیر ونگهداری آسانسور غرب تهران ارائه می ‎شود بهره‎مند شوید. تعمیر آسانسور غرب تهران با داشتن کادری مجرب ومتخصص می ‎تواند به عیب یابی و رفع مشکلات موجود در آسانسور شما بپردازد.

آسانسورهایی که در جهان وجود دارد همگی در داشتن کابین، حرکت عمودی و توقف در سطوح مختلف با هم یکسان می ‎باشند. اما این آسانسورها در چگونگی اعمال نیروی محرکه به چهار دسته کششی، هیدرولیک، وینچی و مغناطیسی تقسیم خواهند شد.

 تعمیر ونگهداری آسانسور غرب تهران با داشتن تخصص و تجربه در عیب یابی و ارائه خدمات نگهداری می‎تواند در این زمینه یاری کند.

تعمیر آسانسور غرب تهران 2

آسانسورهای کششی: در طراحی و اجرای این نوع آسانسورها نیروی محرکه توسط یک موتور الکتریکی که در بالای چاه آسانسور قرار می ‎گیرد تامین خواهد شد. 

تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران با داشتن تخصص و آشنایی کامل با این نوع آسانسور می‎ تواند در رفع مشکلات بوجود آمده در این نوع وسیله نقلیه شما را یاری کند. برروی فلکه این نوع موتورها تعدادی کابل وجود دارد که یک سر آن به کابین و سر دیگر آن به قاب وزنه متصل بوده است. 

 

 تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران با داشتن کادری مجری می‎تواند انواع مشکلات بوجود آمده در این نوع آسانسور را پیدا و رفع کند.

برای ایجاد توازن بین کابین و قاب وزنه، از وزنه‎ هایی استفاده می‎شود که جنس آنها عموما از بتن و یا چدن بوده است. . وزن این وزنه‎ های که برای توازن بکار برده می‎شود با میزان وزن کابین به اضافه نیمی از ظرفیت کابین را دارا باشد. در صورت اقدام به نصب و راه‎اندازی هرگونه آسانسور می‎توانید از راهنمایی‎های تخصصی تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران بهره‎ مند شوید. در این نوع آسانسور برای انتقال راحت ‎تر از این نوع وزنه‎ ها استفاده خواهد شد و در صورتیکه از آنها استفاده نشود در راه‎اندازی آسانسور باید از موتورهای قوی‎تری استفاده شود. این نوع آسانسور با توجه به اصطحکاک میان کابل‎ها با فلکه موتور پایه ‎ریزی شده است و طبق آن کار می‎کند.

 تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران می‎تواند در تعمیر انواع آسانسور از جمله این نوع آسانسور به شما کمک کند.

 

تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

پرسش و پاسخ

نیروی محرکه در آسانسور های کششی توسط یک موتور الکتریکی که در بالای چاه آسانسور قرار می ‎گیرد تامین می گردد. 

تمامی آسانسور ها در حرکت عمودی، داشتن کابین و توقف در سطوح مختلف با هم یکسان می ‎باشند

این آسانسورها در چگونگی اعمال نیروی محرکه با یکدیگر تفاوت دارند.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر