سرویس آسانسور تهران

شرکت آقای آسانسور با مجموعه سرویسکاران مجرب و آموزش دیده (در خصوص سرویس و نگهداری آسانسور) به صورت تمام وقت و 24 ساعته  با داشتن برنامه ریزی دقیق هدف خود را در رفع مشکلات نصب و راه اندازی آسانسور، بازسازی و تزئین کابین آسانسور و … داشته و به صورت تخصصی در حیطه اصلی کار خود در تمام نقاط تهران قرار داده است.

سرویس و نگهداری آسانسور

با توجه به آنکه هر کدام از  قطعات الکترونیکی و مکانیکی آسانسور به تنهایی می تواند جان استفاده کنندگان را به خطر بیندازد بهتر است از یک تیم سرویس دهنده که دارای تخصص در تعمیر خرابی آسانسور است استفاده شود.

جهت کاهش خطرات ناشی از خرابی اسانسور لازم است به این نکات توجه شود؛

  • آسانسور در مدت زمان مشخص سرویس شود
  • استهلاک کمتر قطعات آسانسور
  • در فاصله زمانی بیشتر تعویض و بازسازی قطعات صورت گیرد.

 

پس از نصب آسانسور، مهم ترین اقدام سرویس و نگهداری آسانسور می باشد که شما میتوانید از اقای آسانسور به عنوان شرکتی مطرح در زمینه سرویس و نگهداری اسانسور در تمام نقاط تهران و کرج با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمائید تا در کمترین زمان کارشناسان مجرب آقای آسانسور به محل مورد نظر اعزام گردند.

خدمات شبانه روزی پشتیبانی شرکت آقای آسانسور

یکی از مزیت های مهم رقابتی ما خدمات و دسترسی آسان تر در مدت زمان کمتر نسبت به سایر رقبا میباشیم که مفتخریم گامی در راستای ارتقای خدمات و تحولات وسیع در تمامی زمینه های آسانسور برداریم.

پشتیبانی و مشاوره تلفنی 24ساعته:

 

کلیه مشتریان محترم شرکت آقای آسانسور در تمامی ساعات شبانه روز می توانند سوالات و مشکلات خود را با متخصصان باتجربه و مهندسین آقای آسانسور در میان گذاشته و از مشاوره راهنمایی های کاربردی  آنان بهره مند شوند متخصصین ما پس از ثبت درخواست، با فاصله‌ی زمانیِ کمتر از یک ساعت در موقعیت مکانی شما حاضر می‌شوند و خدمات خود را با بهترین کیفیت ارائه می‌دهند.

خدمات:

 

کلیه خدمات و محصولات ارائه شده توسط آقای آسانسور به مدت 3 سال دارای گارانتی است.

خدمات آسانسور سرویسکاران مجرب آقای آسانسور عبارت است از:

نظارت مستمر بر عملکرد کلی سیستم و بازیینی قطعات نصب شده .

تمامی  سیستم و مکانیزم ها نیازمند سرویس و نگهداری  است  به ویژه سیستمهایی که ایمنی آنها نقش به سزایی دارد و خطرات جانی را به دنبال دارد. از این رو علاوه بر اهمیت نصب ، سرویس و نگهداری آسانسور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که باید منظم و به طور دقیق ماهانه حداقل یکبار توسط اشخاص متخصص مورد بازرسی قرار گیرند.

سرویسکاران با کادری مجرب و متخصص آماده خدمات رسانی در بخش آسانسور به تمام نقاط تهران و کرج میباشند.

شرکت آقای آسانسور در زمینه طراحی، مشاوره، ساخت، تعمیر و نگهداری انواع آسانسور فعالیت نموده و هدف ارائه محصولات ، قیمت رقابتی، با کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در کمترین زمان ممکن می باشد که هدف از ایجاد این شرکت ارائه خدماتی متمایز و نوین ، جامع و کاربردی در شاخه های متفاوت فروش و خدمات پس از فروش می باشد تا از این طریق بتواند همگام با نیاز های کارفرمایان به پیشبرد اهدافی مشترک، نهایت کمک را به عمل آورد.

در نهایت امر شرکت آقای آسانسور آمادگی لازم را در جهت ارائه خدمات در جهت تولید و ساخت آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور، بازسازی و تزئین کابین، قطعات و تجهیزات جانبی آسانسور،همچین ارائه خدمات نگهداری آسانسور غرب تهران ، تعمیرات آسانسور در شرق تهران، سرویس آسانسور شمال تهران، سرویس آسانسور غرب تهران، تعمیر آسانسور غرب تهران مطابق با شرايط استاندارد از بهترين و مقاومترين تجهيزات روز آلمانی را به كارفرمای محترم پيشنهاد مي نمايد .

 

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر