سرویس آسانسور شرق تهران

آسانسورچیست؟

اتاقک های متحرکی که به کمک موتور الکتریکی جهت حمل و نقل عمودی است که باعث می شود جابه جایی در بین طبقات به سرعت و راحت تر صوررت گیرد.

امروزه در بیشتر ساختمان هایی که از تعداد طبقات بالایی برخوردارند از آسانسر استفاده می شود که سرویس و نگهداری آسانسور از مهم تری ان هاست .

شما میتوانید جهت تولید و ساخت آسانسور و تزئینات و باز سازی  و همچنین جهت اطلاع از قیمت انواع آسانسور با تکنیسین های مجرب و مشاوران آقای آسانسور تماس بگیرید.

انواع آسانسور:

به طور کلی آسانسور ها به 4 دسته تقسیم می شوند که عبارت است از :

آسانسور وینچی

آسانسور هیدرولیکی

آسانسور های مغناطیسی

آسانسورهای موتور گیربکسی

سرویس و نگهداری آسانسور بصورت دوره ای

در طول عمر خود آسانسورها احتیاج به سرویس و نگهداری دارند، و در صورتیکه به صورت دوره ای و  مرتب و به موقع سرویس و  نگهداری بشوند ممکن است به تعمیر آسانسور هیچ گاه نیاز نداشته باشیم.

مزایا:

الزامات تست آسانسور

به عنوان افرادی که اپراتور آسانسور هستند برنامه اضطراری و ارتباطی شما باید به گونه ای باشد با مقررات فنی که مربوط به ایمنی آسانسور و ایمنی صنعتی و بهداشت صنعتی است رعایت شود.

کارشناسان ما طیف گسترده ای از خدمات را به شما ارائه می دهند از جمله:

تجهیزات آسانسور

در صورت بروز هر گونه مشکل در آسانسور متخصصان آقای آسانسور با استفاده از تجهیزاتی از قبیل آمپرمتر، مولتی‌متر، فشارسنج و … در محل حضور یافته و با جعبه‌های کنترل و مدارهای الکتریکی و یا سیم‌کشی برق دستگاه ها را آزمایش کرده و نتایج به دست آمده را و در قالب  یک لیست ارائه دهد.

همچنین آسانسور باید به طور صحیح  با دقت کامل  از نظر تهویه و سرعت  کارکرد توسط متخصین مورد بررسی قرار گیرد.

یکی از شرکت های برتر در زمینه تعمیر آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور، تجهیزات آسانسور شرکت آقای آسانسور است که با همکاری افراد ماهر و فنی و تکنیسین های مجرب، در صورت خرابی آسانسور به سرعت در محل حضور یافته و به مشکل شما رسیدگی خواهند کرد و خدمات خود را به نحو احسنت به مشتریان محترم شرق استان تهران ارائه می دهد.

سرویس آسانسور شرق تهران توسط آقای آسانسور ارائه می‌شود

سرویس آسانسور مهران ، سرویس آسانسور کاظم آباد ، سرویس آسانسور کوهک ، سرویس آسانسور مجیدیه ، سرویس آسانسور شمس آباد، سرویس آسانسور پاسداران ، سرویس آسانسور ضرابخانه، سرویس آسانسور حسین آباد ، سرویس آسانسور مبارک آباد ، سرویس آسانسور شیان، سرویس آسانسور لویزان، سرویس آسانسور علم و صنعت، سرویس آسانسور نارمک، سرویس آسانسور تهرانپارس غربی، سرویس آسانسور جوادیه، سرویس آسانسور خاک سفید، سرویس آسانسور تهرانپارس شرقی، سرویس آسانسور قاسم آباد و ده نارمک، سرویس آسانسور اوقاف، سرویس آسانسور شمیران نو، سرویس آسانسور حکیمیه، سرویس آسانسور قنات کوثر، سرویس آسانسور کوهسار، سرویس آسانسور مجید آباد، سرویس آسانسور اتوبان بابایی، سرویس آسانسور اتوبان باقری، سرویس آسانسور اتوبان صیاد شیرازی، سرویس آسانسور بنی هاشم، سرویس آسانسور پلیس، سرویس آسانسور دلاوران، سرویس آسانسور رسالت، سرویس آسانسور سراج، سرویس آسانسور شمس آباد، سرویس آسانسور شهدا، سرویس آسانسور صیاد شیرازی، سرویس آسانسور علم وصنعت، سرویس آسانسور فرجام، سرویس آسانسور لویزان، سرویس آسانسور میدان ملت، سرویس آسانسور هروی، سرویس آسانسور هنگام

تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

مجموعه خدمات و سرویس دهی آقای آسانسور در طول هقنه از ساعت 8 الی 22 می باشد.

پرداخت هزینه ها پس از انعقاد قرارداد سالانه و حضور تکنیسین ها و یا سرویس کاران آقای اسانسور به صورت ماهیانه صورت می پذیرد و طبق قراداد مبالغ پرداخت میگردد.

 در صورتیکه قطعات آسانسور تعویض گردد، تمامی قطعات تا 3 سال تحت گارانتی آقای آسانسور می باشد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر