آقای آسانسور، ارائه دهنده‌ی پیشرو در تمام تجهیزات و قطعات آسانسور برای نوسازی، سرویس، تعمیر و ساخت و سازهای جدید است. ما با فعالیت‌های گسترده و دانشِ فنی خود، همواره تلاش می‌کنیم تا محصولات با کیفیت و قابل انعطافی را به مشتریان‌مان ارائه دهیم. بسته به نیاز شما، تجهیزات کامل یک آسانسور و یا یک قطعه‌ی کوچک قابل ارائه است.

تیم‌ ما با چندین دهه تجربه و با استفاده از امکانات پیشرفته‌، می‌توانند زیباترین فضای داخلی را در صنعت آسانسور تعبیه و ارائه کنند. ما همواره تلاش می‌کنیم تا کابین‌های کاملِ استاندارد و سفارشی را در اندازه‌های مختلف، شکل‌های متنوع و متریال‌های عالی ارائه دهیم. آقای آسانسور در طراحی زیبا و کیفیت محصولات، سرآمدِ صنعت آسانسور است.

توجه ما به جزئیات و قابلیت‌های ساخت باعث شده است که گزینه‌ای مناسب برای ساختمان‌های لوکس باشیم.

انواع درب باکیفیت آقای آسانسور با زمان هدایت سریع، قیمت رقابتی و خدمات بی‌نقص به مشتری، با استانداردهای جهانی مطابقت دارد. عملکرد آرام درب‌ها با سنسورهای غیرتماسی، عملکردی روان ایجاد می‌کند و به طول عمر آسانسور نیز می‌افزاید.

پنل‌های دربِ آقای آسانسور بسیار قوی و با شیوه‌ای صحیح ساخته شده‌اند تا باعث کاهش مزاحمت هوا در محور مسیر حرکت آسانسور و به حداقل رساندن آسیب ناشی از سایش و پارگی طبیعی شوند.

درب های آقای آسانسور شامل انواع دربهای لولایی، دربهای نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک آسانسور می باشد.

تجهیزات هیدرولیک آقای آسانسور بسیار مدرن، قوی و قابل اعتمادند. این تجهیزات با ماشین‌آلات پیشرفته و به طور سفارشی برای ساخت جک‌های با کیفیت ساخته می‌شوند. ما بهترین مواد و تجهیزات را برای ساخت جک‌های باکیفیت برای بهبود نصب و عملکردی عالی انتخاب کرده‌ایم.

شستی‌ها، پنل‌هایی با دکمه‌های متفاوت هستند که فرمانِ حرکت کابین بین طبقات را از سرنشینان دریافت کرده و باتوجه به انتخاب افراد، موقعیت را شناسایی و باعث حرکت آسانسور می‌شوند. شستی‌ها در طبقات و کنار درب کابین‌ها نصب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
باتوجه به اینکه شستی‌ در کلیت یک آسانسور، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، آقای آسانسور علاوه بر تضمین کارایی دقیق آن، به فریم، رنگ و جنس آن نیز توجه خاص دارد. شستی‌ها می‌توانند در ابعاد گوناگون و با جنس‌های متفاوت از جمله آلومینیوم و استیل برنز ساخته شوند که علاوه بر کیفیت مطلوب، ظاهر آن را نیز زیبا کنند.
انتخاب شستی مناسب برای انواع آُسانسور، نیاز به ظرافتی خاص دارد که متخصصین ما با دقت بالا و با درنظر گرفتن جوانب کیفی و بصری، بهترینِ آن را تولید کرده‌اند.

طیف گسترده‌ای از موتورهای آسانسور ما، اکثر نیازهای پروژه‌های مختلف و انواع آسانسور را برآورده می‌کند.

پمپ‌های آقای آسانسور، واحدهای محکمی هستند که با سخت ترین شرایط به عملکرد خود ادامه می‌دهند. آن‌ها از قبل به طور دقیق آزمایش شده‌ و پاسخگوی پروژه‌های بسیار متنوع‌اند.

ما طناب‌های سیمی بالابر آقای آسانسور را برای نیازهای آسانسور کششی شما پیشنهاد می‌کنیم. طناب‌های ما برای شدیدترین شرایط مهندسی‌شده، آزمایش شده‌اند تا بتوانند در موقعیت‌های متفاوت بهترین عملکرد را داشته باشند.

آقای آسانسور بالاترین کیفیت باتری‌های آسانسور را داراست که به طور خاص برای برنامه‌های متنوع طراحی شده‌اند.

تابلو فرمان، اساسی‌ترین بخشِ یک آسانسور است که کارکرد موتور و بخش‌های اصلی آسانسور، وابسته به این پنل است. وظیفه‌ی اصلی تابلو فرمان، کنترل حرکت و اعلام وضعیت‌های مختلف کابین آسانسور است. مدارهای فرمان، ریزپردازنده و قطعات الکترونیکی در تابلو فرمان قرار دارند و محل نصب آن معمولا در موتورخانه است.

آقای آسانسور با بررسی دقیق موارد فنی، تولیدکننده‌ی انواع تابلوهای فرمان‌ هوشمند و کاربردی، متناسب با انواع آسانسور می‌باشد.

کارگاه تولیدی قطعات و تجهیزات آسانسور آقای آسانسور

بخشی از کارگاه تولیدی آقای آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

باتوجه به اینکه از خدمات آقای آسانسور، تولید و نصب آسانسور است تمامی قطعات و تجهیزات جانبی آسانسور توسط آقای آسانسور تامین می شود.

درصورتیکه سرویس و نگهداری آسانسور با آقای آسانسور باشد، کلیه قطعات آقای آسانسور شامل 3 سال گارانتی است.

سرویس های آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 ارائه می گردد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر