تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور جردن

روغن موتور آسانسور و هر آنچه در رابطه با آن نیاز است بدانید-قسمت سوم

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور جردن، تعمیرات و نگهداری آسانسور جردن، بازسازی و تعمیر آسانسور جردن، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده جردن، سرویسکار آسانسور جردن، تعمیر آسانسور محدوده جردن، شرکت آسانسور جردن، نصب آسانسور جردن، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در جردن، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها از سیستم‎هایی هستند که امروزه در بسیاری از ساختمان‎های چند طبقه مورد استفاده قرار می‎گیرند. در این نوع سیستم‎ها انواع مختلفی از قطعات وجود دارد که همین موضوع سبب شده تا این سیستم‎ها به عنوان یکی از پیچیده‎ترین سیستم‎های مورد استفاده در ساختمان‎ها تبدیل شده‎اند. با توجه به این موضوع نیاز است تا بعد از انجام شدن مراحل نصب و راه اندازی این سیستم به شکلی دوره‎ای خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور برروی آنها اعمال شود. در رابطه با خدمات تعمیر آسانسور در کشور قوانینی نیز به تصویب رسیده است که با توجه به آن باید این اقدامات از شرکت‎های معتبر که در این زمینه در حال فعالیت می‎باشند دریافت شوند. توجه داشته باشید که برای دریافت خدمات سرویس آسانسور از سرویس‎کار آسانسور که افرادی متخصص و با تجربه  هستند استفاده نمایید.

آقای آسانسور بهترین شرکت سرویس آسانسور تهران میباشد.

در این نوع سیستم قطعاتی وجود دارند که نیاز دارند تا در طول فعالیتشان روغن کاری شوند و یا در آنها روغن ریخته شود. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با این قطعات و نوع روغنی که باید در آنها استفاده شود خواهیم پرداخت. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

تفاوت‎های موجود بین برندهای مختلفی از روغن موتور آسانسور

به طور کلی می‎توان تمامی روغن موتورهای موجود در بازار را که در رابطه با موتورهای آسانسور طراحی و تولید شده‎اند را در دو دسته کلی تقسیم کرد. این دو دسته عبارتند از synthetic و mineral. در تهیه نوع اول از روغن موتور آسانسور از مواد شیمیایی و ترکیبی استفاده خواهد شد و در نوع دوم از مواد طبیعی استفاده می‎شود. البته در این صنعت روغن موتور دیگری نیز وجود دارد که قابلیت دارد تا در صورت تغییر دما عملکرد متناسبی از خودش بروز دهد و در واقع خودش را با دما وفق خواهد داد. توجه داشته باشید که در هر دوره از دریافت خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور فردی که با عنوان سرویس‎کار آسانسور به ارائه خدمات به شما می‎پردازد باید همواره روغن موتور آسانسور را نیز مورد بررسی قرار دهد تا از عملکرد مناسب آن اطمینان حاصل کند.

روغن موتورهای ماینرال که بیشتر از آنها در صنعت خودرو سازی استفاده می‎شود از تقطیر و فرآوری نفت خام بدست خواهند آمد و در ترکیبات آنها مواد دیگری نیز افزوده خواهد شد. در روغن کاری آسانسورها باید از روغن موتورهای ترکیبی استفاده کرد. در صورت استفاده از این نوع روغن‎ها آسانسور عملکرد بهتری را از خودش نشان خواهد داد. علاوه‎بر این روغن‎های ترکیبی برای آسانسورها مناسب‎تر می‎باشند. سرویس آسانسور یکی از مهمترین اقداماتی است که باید در دوره‎های زمانی معنی توسط افراد متخصص صورت پذیرد. در صورتی که در این دوره‎ها هرگونه مشکلی در آسانسور مشاهده شد می‎توان با بکار گرفتن خدمات تعمیر آسانسور غرب تهران در زمان کوتاهی به برطرف کردن آن پرداخت.

روغن‎های ترکیبی که از مواد شیمیایی ساخته می‎شوند دارای تحمل دمایی بالایی هستند و این موضوع سبب شده تا از این نوع روغن‎ها در آسانسور بیشتر استفاده شود و این نوع روغن برای این نوع سیستم مناسب‎تر از روغن‎های طبیعی به نظر آید. همانطور که گفته شد آسانسورها امروزه به عنوان یکی از مهمترین سیستم‎های موجود در ساختمان‎ها شناخته خواهند شد و با توجه به اهمیت آن بسیاری از شرکت‎ها در زمینه ساخت قطعات و یا ملزومات این سیستم در حال فعالیت می‎باشند. در زمینه ساخت روغن موتور آسانسور شرکت‎های ایرانی نیز فعالیت دارند که  روغن موتور گیاهی تترا ساخت ایرانول، روغن موتور اتوماتیک شرکت بهران، الوند در بازار موجود می‎باشد و در صورت نیاز می‎توانید از آنها استفاده نمایید. روغن موتور همواره باید مورد بررسی  و بازبینی قرار گیرد .

 


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.