سرویس آسانسور مجیدیه ، تعمیر آسانسور مجیدیه ، بازسازی آسانسور مجیدیه

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور مجیدیه ، تعمیرات و نگهداری آسانسور مجیدیه ، بازسازی و تعمیر آسانسور مجیدیه ، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده مجیدیه ، سرویسکار آسانسور مجیدیه ،تعمیر آسانسور محدوده مجیدیه ، شرکت آسانسور مجیدیه ، نصب آسانسور مجیدیه ، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه ، تعمیر آسانسور در مجیدیه ، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

 • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
 • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
 • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
 • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
 • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک
 • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

برخی از آسانسورها در دهه‌های گذشته بسیار حادثه‌ساز بوده‌اند و سالیانه چندین تن جان خود را به دلیل نقص در عملکرد آسانسورها از دست داده‌اند. این اتفاق‌ها باعث شد تا ذهن مسئولین درگیر این موضوع گردد و پس از بررسی‌های فراوانی متوجه شوند که دلیل بسیاری از این حوادث با سرویس و نگهداری آسانسور رابطه مستقیمی دارد و بسیاری از آسانسورها به دلیل برخوردار نبودن از سرویس مناسب و به موقع، خطرساز شده‌اند.

آسانسورها در طول عمر خود، به سرویس و نگهداری احتیاج دارند و در صورت سرویس به موقع و نگهداری ادواری آن‌ها، ممکن است هیچ‌گاه نیاز به تعمیر آسانسور نداشته باشد.

آقای آسانسور یکی از شرکت‌های برتر ارائه‌دهنده‌ی تولید و ساخت آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور، بازسازی آسانسور، تعمیر آسانسور است که با همکاری با افراد فنی و ماهر، خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مفتخریم که توانسته‌ایم به سطح مطلوبی از رضایت مخاطبانمان دست یابیم و جایگاه خود را در این صنعت تثبیت کنیم

تمامی آسانسورها، به یک بازرس نیاز دارند تا بتواند تست‌های ایمنی ماهیانه و سالیانه را انجام دهد و سلامتِ آسانسور را تضمین کند. همه‌ی آسانسورها باید به صورت دوره‌ای مورد بازرسی قرار بگیرند که این بازرسی بخشی از برنامه‌ی نگهداری پیشگیرانه است که توسط متخصصین انجام می‌گیرد. ضمن اینکه سوابق حاصل از این بازرسی‌ها باید حفظ و مکتوب شود تا بعدها در صورت بروز مشکل، به طور دقیق بررسی شود.

حضور سرویس‌کار آسانسور برای بررسی کلیه‌ی اجزای آسانسور ، تنظیم برخی اجزا و کنترل عملکرد مکانیکی و سرعت آسانسور الزامی است.

آقای آسانسور با انعقاد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور و بیمه کامل آن، ماهیانه و به صورت زمان‌بندی‌شده، مبادرت به سرویس، تعمیر آسانسور بر اساس چک لیست ارائه شده سندیکای آسانسور و پله‌برقی ایران می‌نماید.

مدیران ساختمان، مراکز اداری و تجاری با سرویس به موقع و منظم آسانسور می توانند به مزایا زیر دست پیدا کنند:

 • تضمین ایمنی
 • کاهش امکان خرابی ، نقص فنی و تعمیر آسانسور
 • افزایش محسوس طول عمر آسانسور
 • اطمینان خاطر بیشتر مشتریان نسبت به عملکرد و سلامت آسانسورها

تست و سرویس آسانسور، نیاز به استفاده از تجهیزاتی مانند فشارسنج، مولتی‌متر، آمپرمتر و سایر تجهیزات تخصصی دارد که توسط نیروهای فنی به کار می‌رود. فرد متخصص باید سیم‌کشی برق، جعبه‌های کنترل و مدارهای الکتریکی را با این دستگاه‌ها آزمایش کرده و یافته‌های خود را در یک لیست ثبت نماید. آسانسور باید از نظر سرعت، تهویه و کارکردِ صحیح مورد بررسی قرار بگیرد.

لازم است كه در صورت بروز مشكل، کلیه‌ی مؤلفه‌های عملیاتی كه ممکن است برای افراد خطرناک باشد‌، سریعاً مورد بازرسی و ترمیم قرار بگیرد. تجهیزات ایمنی شامل کارکرد درب آسانسور، حرکت صحیح کابین بین طبقات، شتاب و کاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن می‌باشد. این تجهیزات و قطعات باید ماهانه به طور کامل مورد بازرسی قرار گیرند تا در هنگام کار با آسانسور، مشکلی ایجاد نشود. بررسی و نگهداری این مؤلفه‌های ایمنی اولویت اصلی آقای آسانسور است.

سرویس و نگهداری آسانسور در کدام مناطق تهران ارائه می‌شود؟

آقای آسانسور در تمام مناطق و محله‌های تهران خدمات سرویس و نگهداری ارائه می کند: سرویس آسانسور شمال تهران ،  سرویس آسانسور غرب تهران ، سرویس آسانسور جنوب تهران ، سرویس آسانسور شرق تهران ، پیروزی، نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، ونک، پاسداران، سیدخندان، تجریش، شهرک غرب، سعادت آباد، ستارخان، پونک، شهران،  آریاشهر،  صادقیه، نواب، ولنجک، قیطریه، کامرانیه، فرمانیه، جردن، آفریقا، میرداماد، امیرآباد، فاطمی، ولیعصر، منیریه، گیشا، جنت آباد، یوسف آباد، عباس آباد، مطهری، افسریه، مرزداران، جمهوری، بهارستان، مولوی، شوش، سعدی، لویزان، هفت تیر، کریمخان، 13 آبان، پانزده خرداد، اندرزگو، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، اشرفی اصفهانی و …

سرویس و نگهداری آسانسور 1


تعمیر موردی آسانسور و یا سرویس و نگهداری آسانسور؟

همانطور که می‌دانید بسیاری از وسایل مکانیکی که بطور مستمر مورد استفاده قرار می‌گیرند مانند اتومبیل و… به سرویس دوره‌ای نیاز دارند. این سرویس شامل بازبینی و بازرسی کلیه قطعات دستگاه و مطمئن شدن از عملکرد صحیح قطعات می‌شود. آسانسور نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای جلوگیری از خرابی و ایجاد نقص در تجهیزات آن، سرویس و نگهداری آسانسور امری لازم و ضروری تلقی می‌شود. این وسیله به عنوان یک دستگاه پیچیده مکانیکی که مستقیما با جان افراد در ارتباط است، باید قابل اعتماد، ایمن و کارا باشد.

در تمامی وسایل مکانیکی معمولا تعمیر زمانی انجام می‌شود که وسیله بطور کامل از کار افتاده باشد و یا یکی از قطعات دچار نقص شده باشد. در اینجور مواقع شما مجبور به تعویض و یا تعمیر اساسی قطعات، به منظور راه‌اندازی دوباره آن ‌وسیله می‌شوید، که این موضوع علاوه بر اعمال هزینه‌های سنگین و اضافه، باعث تلف شدن زمان شما نیز می‌شود. در نتیجه می‌توان گفت که سرویس مرتب وسایل مکانیکی قبل از خراب شدن و از کار افتادن، مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌باشد. در مورد آسانسور، این دستگاه مکانیکی پراستفاده نیز دو رویکرد داریم، یا باید به فکر سرویس و نگهداری آسانسور بصورت دوره‌ای باشیم و یا منتظر بمانیم تا خراب شود و سپس برای تعمیرش اقدام کنیم. در ادامه به بررسی این سوال که برای آسانسور چه رویکردی مناسب‌تر است، خواهیم پرداخت.

تفاوت سرویس و نگهداری آسانسور بصورت ماهیانه و تعمیر آسانسور از سر ناچاری

در صنع خدمات آسانسور، سرویس و نگهداری آسانسور بطور دوره‌ای با اصطلاح PM و تعمیر آسانسور با اصطلاح EM از هم تفکیک می‌شوند.

PM

طبق قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، شرکت آسانسور طرف قرارداد تعهد دارد تا بصورت ماهیانه، سرویسکار آسانسور مجاز و کارآزموده‌ای را به منظور سرویس ماهانه آسانسور به محل طرف قرارداد اعزام کند. وظیفه این سرویسکار بازرسی تمام قطعات آسانسور، برطرف کردن مشکلات جزئی، نظافت آسانسور از نظر صنعتی و تعمیر یا تعویض قطعات قبل از بروز خرابی جدی می‌باشد. موارد گفته شده پس از موافقت مدیر ساختمان انجام می‌شود و تاثیر بسزایی در جلوگیری از صدمه دیدن سایر قطعات دارد که در نهایت باعث طولانی شدن عمر آسانسور خواهد شد.

EM

در صورت خرابی آسانسور و نداشتن قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، می‌بایست با یکی از شرکت‌های معتبر در زمینه آسانسور تماس گرفت و یا از یک سرویسکار برای تعمیر آسانسور کمک گرفت. تماس با سرویسکارهای منفرد به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد سوابق آن‌ها توصیه نمی‌شود. سرویسکار که با نشانه‌های خرابی آسانسور آشنایی دارد، رفع خرابی را بصورت موردی انجام می‌دهد. در واقع این موضوع بدون بررسی کامل آسانسور صورت می‌گیرد و تنها مشکل قطعه خراب رفع خواهد شد. این امر باعث می‌شود تا مشکلات احتمالی در سایر قطعات، بررسی و رفع نگردد و این موضوع ممکن است خرابی دوباره آسانسور و یا آسیب رسیدن به سایر قطعات را به همراه داشته باشد.

سرویس و نگهداری آسانسور 3


تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

سرویس های آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 ارائه می گردد.

پس از انعقاد قرارداد سالانه، بازرسی بصورت ماهانه توسط سرویسکار صورت می گیرد و شما طبق قرارداد مبالغ را پرداخت می نمایید.

در طول مدت قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، در صورتیکه قطعات آسانسور تعویض گردد، تمامی قطعات تا 3 سال تحت گارانتی آقای آسانسور می باشد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر