سرویس،تعمیر و نگهداری آسانسور شمال تهران

سرویس آسانسور شمال تهران ، تعمیر آسانسور شمال تهران ، بازسازی آسانسور شمال تهران

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور شمال تهران ، تعمیرات و نگهداری آسانسور شمال تهران ، بازسازی و تعمیر آسانسور شمال تهران ، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده شمال تهران ، سرویسکار آسانسور شمال تهران ،تعمیر آسانسور محدوده شمال تهران ، شرکت آسانسور شمال تهران ، نصب آسانسور شمال تهران ، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه ، تعمیر آسانسور در شمال تهران ، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

همه‌ی ما می‌دانیم که آسانسورها نقش پررنگی در زندگیِ روزانه‌ی ما دارند و سرویس و نگهداری آسانسور اهمیت بیشتری پیدا می کند. هرچه به جلو پیش می‌رویم، احساس وابستگی‌مان به آن‌ها بیشتر می‌شود. آن‌ها روند زندگی ما را آسان‌تر کرده‌ و در برخی موارد، بدون آن‌ها کار ما به سختی پیش خواهد رفت. تفاوتی ندارد که نصب آسانسور در خانه، محل کارمان و یا در فضاهای تجاری باشد، مهم این است که آسانسورها اختراعی عالی هستند که رفت‌وآمد از مکانی به مکان دیگر را ساده‌تر کرده‌اند. با این وجود تمام آسانسورها، مانند بسیاری از لوازم حرکتی گاه به گاه به سرویس و نگهداری نیاز دارند.

آسانسورها در طول عمر خود، به سرویس و نگهداری احتیاج دارند و در صورت سرویس به موقع و نگهداری ادواری آن‌ها، ممکن است هیچ‌گاه نیاز به تعمیر آسانسور نداشته باشد.

آقای آسانسور یکی از شرکت‌های برتر ارائه‌دهنده‌ی تولید و ساخت درب آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور، بازسازی آسانسور، تعمیر آسانسور است که با همکاری با افراد فنی و ماهر، خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه می‌دهد. مفتخریم که توانسته‌ایم به سطح مطلوبی از رضایت مخاطبانمان دست یابیم و جایگاه خود را در این صنعت تثبیت کنیم.

سرویس و نگهداری آسانسور بر اساس چک لیست سندیکای آسانسور و پله برقی ایران

تمامی آسانسورها، به یک بازرس نیاز دارند تا بتواند تست‌های ایمنی ماهیانه و سالیانه را انجام دهد و سلامتِ آسانسور را تضمین کند. همه‌ی آسانسورها باید به صورت دوره‌ای مورد بازرسی قرار بگیرند که این بازرسی بخشی از برنامه‌ی نگهداری پیشگیرانه است که توسط متخصصین انجام می‌گیرد. ضمن اینکه سوابق حاصل از این بازرسی‌ها باید حفظ و مکتوب شود تا بعدها در صورت بروز مشکل، به طور دقیق بررسی شود.

حضور سرویس‌کار آسانسور برای بررسی کلیه‌ی اجزای آسانسور ، تنظیم برخی اجزا و کنترل عملکرد مکانیکی و سرعت آسانسور الزامی است.

آقای آسانسور با انعقاد قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور و بیمه کامل آن، ماهیانه و به صورت زمان‌بندی‌شده، مبادرت به سرویس، تعمیر آسانسور بر اساس چک لیست ارائه شده سندیکای آسانسور و پله‌برقی ایران می‌نماید.

مزایای سرویس و نگهداری آسانسور بصورت دوره ای

مدیران ساختمان، مراکز اداری و تجاری با سرویس به موقع و منظم آسانسور می توانند به مزایا زیر دست پیدا کنند:

الزامات تست آسانسور

تست و سرویس آسانسور، نیاز به استفاده از تجهیزاتی مانند فشارسنج، مولتی‌متر، آمپرمتر و سایر تجهیزات تخصصی دارد که توسط نیروهای فنی به کار می‌رود. فرد متخصص باید سیم‌کشی برق، جعبه‌های کنترل و مدارهای الکتریکی را با این دستگاه‌ها آزمایش کرده و یافته‌های خود را در یک لیست ثبت نماید. آسانسور باید از نظر سرعت، تهویه و کارکردِ صحیح مورد بررسی قرار بگیرد.

اجزای ایمنی آسانسور

لازم است كه در صورت بروز مشكل، کلیه‌ی مؤلفه‌های عملیاتی كه ممکن است برای افراد خطرناک باشد‌، سریعاً مورد بازرسی و ترمیم قرار بگیرد. تجهیزات ایمنی شامل کارکرد درب آسانسور، حرکت صحیح کابین بین طبقات، شتاب و کاهش سرعت آسانسور، تجهیزات اضطراری و ایمنی آن می‌باشد. این تجهیزات و قطعات باید ماهانه به طور کامل مورد بازرسی قرار گیرند تا در هنگام کار با آسانسور، مشکلی ایجاد نشود. بررسی و نگهداری این مؤلفه‌های ایمنی اولویت اصلی آقای آسانسور است.

سرویس آسانسور در مناطق شمال تهران توسط آقای آسانسور ارائه می‌شود

آقای آسانسور در تمام مناطق و محله‌های جنوب تهران خدمات سرویس آسانسور ارائه می کند: سرویس آسانسور حصاربوعلی ، سرویس آسانسور فرمانیه ، سرویس آسانسور اوین ، سرویس آسانسور درکه ، سرویس آسانسور زعفرانیه ، سرویس آسانسور محمودیه ، سرویس آسانسور ولنجک، سرویس آسانسور امام زاده قاسم (ع)، سرویس آسانسور دربند، سرویس آسانسور گلابدره، سرویس آسانسور جماران، سرویس آسانسور دزاشیب، سرویس آسانسور نیاوران، سرویس آسانسور اراج، سرویس آسانسور کاشانک، سرویس آسانسور شهرک دانشگاه، سرویس آسانسور شهرک نفت، سرویس آسانسور دارآباد، سرویس آسانسور باغ فردوس، سرویس آسانسور تجریش، سرویس آسانسور قیطریه، سرویس آسانسور چیذر، سرویس آسانسور حکمت، سرویس آسانسور ازگل، سرویس آسانسور سوهانک، سرویس آسانسور شهید محلاتی، سرویس آسانسور اتوبان امام علی، سرویس آسانسور اتوبان صدر، سرویس آسانسور اقدسیه، سرویس آسانسور الهیه ، سرویس آسانسور فرشته، سرویس آسانسور اندرزگو، سرویس آسانسور بلوار ارتش، سرویس آسانسور پارک وی، سرویس آسانسور تجریش، سرویس آسانسور جمشیدیه، سرویس آسانسور دیباجی، سرویس آسانسور سعدآباد، سرویس آسانسور صاحبقرانیه، سرویس آسانسور فرمانیه، سرویس آسانسور قیطریه، سرویس آسانسور محمودیه، سرویس آسانسور مقدس اردبیلی، سرویس آسانسور مینی سیتی، سرویس آسانسور نوبنیاد، سرویس آسانسور ولیعصر، سرویس آسانسور کاشانک، سرویس آسانسور کامرانیه

تصاویر آقای آسانسور در هنگام سرویس و نگهداری آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص سرویسکاری آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

سرویس های آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 ارائه می گردد.

پس از انعقاد قرارداد سالانه، بازرسی بصورت ماهانه توسط سرویسکار صورت می گیرد و شما طبق قرارداد مبالغ را پرداخت می نمایید.

در طول مدت قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور، در صورتیکه قطعات آسانسور تعویض گردد، تمامی قطعات تا 3 سال تحت گارانتی آقای آسانسور می باشد.

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر