تعمیر و نگهداری آسانسور فرمانیه

موتورهای گیربکس و گیرلس آسانسور

سرویس آسانسور فرمانیه ، تعمیر آسانسور فرمانیه ، بازسازی آسانسور فرمانیه

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور فرمانیه ، تعمیرات و نگهداری آسانسور فرمانیه ، بازسازی و تعمیر آسانسور فرمانیه ، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده فرمانیه ، سرویسکار آسانسور فرمانیه ،تعمیر آسانسور محدوده فرمانیه ، شرکت آسانسور فرمانیه ، نصب آسانسور فرمانیه ، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه ، تعمیر آسانسور در فرمانیه ، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موتورهای گیربکس و گیرلس آسانسور

امروزه آسانسورها در بسیاری از ساختمان‎ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت و با استفاده از آنها جابجایی در بین طبقات برای افرادی که در ساختمان‎هایی با چند طبقه در حال زندگی هستند بسیار آسان شده است. در کشورمان انواع مختلفی آسانسور با استفاده از تکنولوژی‎های متفاوتی توسط شرکت‎های مختلفی طراحی و راه‎اندازی می‎شود. این شرکت‎ها علاوه بر نصب و راه‎اندازی این نوع سرویس‎ها خدمات تعمیر آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور را با استفاده از سرویس‎کار آسانسور که از تجربه و تخصص فنی مناسبی برخوردار هستند نیز ارائه می‎کنند.

در صورتیکه بخواهیم به تاریخچه این فناوری و تغییراتی و پیشرفت‎هایی که در طی سالهای متمادی در این صنعت رخ داده است بپردازیم می‎توان دید که آسانسورهایی که از تکنولوژی گیرلس یا همان ام آر ال بهره می‎بردند در اواخر قرن گذشته یعنی اوخر سال 1998 وارد بازار جهانی شده است. بسیاری از شرکت‎ها به نصب و راه‎اندازی این نوع آسانسورها مشغول بودند و در کنار این کار خدمات سرویس و نگهداری آسانسور و تعمیر آسانسور را از طریق استفاده از سرویس‎کار آسانسور که از تجربه کافی برای انجام این نوع کارها برخوردار بود ارائه می‎کردند. این نوع آسانسورها که از فناوری گیرلس استفاده می‎کردند توسط شرکت شیندلر به بازار جهانی معرفی شده بود که مورد استقبال بسیاری از شرکت‎های فعال در این زمینه قرار گرفت و بسیاری از آنها در فعالیت‎های خود از این نوع آسانسور استفاده می‎کردند.

این شرکت‎ها در تعمیر و نگهداری آسانسور و ارائه سرویس آسانسور نیز فعالیت داشتند و با استفاده از سرویس‎کار آسانسور حرفه‎ای به رفع مشکلات پیش آمده در این زمینه می‎پرداختند. تعمیر آسانسور غرب تهران آسانسور یکی از مهمترین خدماتی بود که توسط این شرکت‎ها بعد از نصب آسانسور به مشتریان ارائه می‎شد. از آسانسورهای گیرلس بیشتر در کشورهای اروپایی و آمریکایی استفاده می‎شده. بعد گذشت سالها از ارائه این نوع آسانسور به بازار به تعدادی محدود و با هزینه‎ای تقریبا دوبرابر این نوع آسانسور وارد ایران شد و برخی از شرکت‎های فعال در صنعت آسانسور به نصب این نوع آسانسور مشغول شدند و بعد از نصب آن خدماتی در خصوص تعمیر و نگهداری آسانسور و سرویس آسانسور به مشتریان ارائه می‎کردند.

موتورهایی که با استفاده از نیروی کششی و با برق کار می‎کنند به نوع کلی تقسیم می‎شوند که در بازار ایران نیز از آنها استفاده می‎شود. یکی از این نوع موتورهای گیربکس می‎باشند که در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با این نوع موتورها که در بسیاری از آسانسورهای نصب شده در کشورمان توسط شرکت‎های فعال در این زمینه بکار رفته است خواهیم پرداخت.

 

گیربکس را می‎توان ماشینی دانست که برای انتقال نیروی مکانیکی از یک مولد توان به یک مصرف کننده و همچنین برآورده کردن گشتاور مورد نیاز و سرعت دورانی مورد نیاز مصرف کننده به کار گرفته می‎شود. از این مکانیزم در بسیاری از موتورهای آسانسوری که در کشورمان راه‎اندازی شده است استفاده شده است و شرکت‎های بسیاری این نوع موتور را برای بکار گیری آسانسور در ساختمان‎های چند طبقه پیشنهاد می‎کنند. گیربکس را در واقع می‎توان وسیله‎ای دانست که در بین منبع نیرو و مصرف کننده قرار خواهد گرفت و وظیفه انتقال نیروی مکانیکی بین منبع نیرو  و مصرف کننده را دارد. با استفاده از این نوع فناوری می‎توان میان منبع نیرو و مصرف کننده نیرو یک تعادل را برقرار کرد. موتورهای گیربکسی فراوانی در بازار وجود دارد که از هرکدام از آنها در زمینه‎های مختلفی می‎توان استفاده کرد و از قدرت ایجاد شده توسط آنها در فعالیت‎های مختلف استفاده کرد. در ادامه به معرفی برخی از مدل‎های موتورهای گیربکس‎دار که در بازار کشورمان وجود دارند و می‎توان به آنها دسترسی داشت خواهیم پرداخت.

  • موتور ac تک سرعته
  • موتور ac دو سرعته
  • موتور ac با ولتاژ متغییر و فرکانس متغییر

دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.