سرویس‎کار آسانسور

موتورهای گیربکس و گیرلس آسانسور(3)

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور پرند، تعمیرات و نگهداری آسانسور پرند، بازسازی و تعمیر آسانسور پرند، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده پرند، سرویسکار آسانسور پرند، تعمیر آسانسور محدوده پرند، شرکت آسانسور پرند، نصب آسانسور پرند، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در پرند، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسور یکی از مواردی است که وجود آنها امروزه به یک امری اجتناب ناپذیر در ساختمان‎ها تبدیل شده است و شرکت‎ها زیادی در نصب و راه اندازی آن در سراسر جهان در حال فعالیت می‎باشند. این شرکت‎ها علاوه‎بر نصب به سرویس آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور نیز مشغول هستند و در صورت بروز هرگونه مشکل با استفاده از سرویس‎کار آسانسور که افرادی متخصص و با تجربه هستند به رفع مشکلات بوجود آمده خواهند پرداخت. در جهان دو نوع موتور برای نصب آسانسور بکار می‎رود که یکی از آنها موتورهای گیربکسی و دیگری موتورهای گیرلس می‎باشند. موتورهای گیرلس موتورهای نسل جدید می‎باشند که پس از مدتی از ورود موتورهای گیربکسی روانه بازار جهانی شدند.

بسیاری از شرکت‎هایی که در این صنعت در حال فعالیت هستند از این نوع موتورها در نصب آسانسور استفاده می‎کنندو بعد از آن در زمینه تعمیرات آسانسور شرق تهران به ارائه خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور با استفاده از سرویسکار آسانسور با تجربه و متخصص خواهند پرداخت. موتورهای گیرلس ازمزایای بیشتری نسبت به نسل قبلی خود برخوردار خواهند بود. یکی از مهمترین تفاوت‎های آن مصرف انرژی کمتر آن می‎باشد. علاوه‎بر این در صورت استفاده از این نوع موتورها در آسانسور میزان لرزش کابین آسانسور به شکل چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. البته توجه به این نکته نیز ضروری می‎باشد که این نوع موتورها دارای هزینه بیشتری می‎باشند و از قیمت بیشتری نسبت به نسل قبلی خود برخوردار هستند.

در صورتیکه این نوع موتور دچار مشکلاتی شود و به درستی عمل نکند شرکت‎های بسیاری وجود دارند که خدمات سرویس آسانسور و تعمیر و نگهداری آسانسور را ارائه می‎کنند و با بکار گیری سرویسکار آسانسور که از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند در کمترین زمان مشکلات بوجود آمده را رفع خواهند کرد. موتورهای گیرلس از رئغن استفاده نمی‎کنند از این‎رو برای محیط زیست مناسب‎ترند و آسیب کمتری را به آن خواهند زد. این موتورها بدلیل بازدهی بالایی که دارند از برگشت‎پذیری بیشتری نیز برخوردار می‎باشند و در نتیجه با توجه به ماهیت ترمز الکتریکی که در این نوع وسیله بکار گرفته می‎شود در مرحله ترمز انرژی بوجود آمده از فرآیند ترمز به جای اینگه از دست برود دوباره وارد شبکه برق خواهد شد.

داشتن مزایای زیادی که در این نوع وسیله وجود دارد سبب شده تا شرکت‎ها زیادی در این زمینه به فعالیت بپردازند و خدمات مختفی را به مصرف کنندگان ارائه دهند. تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور با استفاده از سرویسکار آسانسور با تجربه و متخصص از خدماتی است که پس از نصب این .سیله به مشتریان ارائه خواهد شد. موتورهای گیرلسی که در نصب آسانسور بکار گرفته می‎شوند به دلیل داشتن حجم کمتری که دستگاه محرکه اشغال می‎کند، افزایش کارایی  و راندمان موتور احتیاج به فضای محدود دارند که در نتیجه آن می‎توان موتور خانه را در آنها حذف کرد. بسیاری از شرکت‎های فعال در این زمینه در خصوص تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور خدماتی را ارائه می‎کنند که در صورت لزوم می‎توانید از آنها بهره‎مند شوید. تعمیر و نگهداری آسانسور یکی از مهمترین اقداماتی است که باید پس از راه اندازی این وسیله به آن پرداخت و از آن استفاده کرد.

موتورهای گیرلس مورد بسیار مناسبی برای ساختمان‎ها و مجتمع‎های شلوغ و پرتردد می‎باشند و ساکنان می‎توانند با خیالی آسوده از آنها استفاده کنند. سیستم طراحی در این نوع آسانسورها کمی پیچیده‎تر از نسل قبلی آن می‎باشد و نیاز به تخصص و تجربه کافی دارند. این نوع موتورها برای استفاده در آسانسورها با سرعت بالا بسیار ایده عال و مناسب می‎‎باشند. با بکار گیری این نوع موتور می‎توان به سرعتی معادل با 5.2 متر بر ثانیه دست پیدا کرد که سرعتی قابل توجه می‎باشد. امکان افزایش سرعت در این نوع آسانسورها نیز وجود دارد.

برای رفع خرابی آسانسور خود حتما با تیم مجرب اقای اسانسور تماس حاصل فرمایید.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.