تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور درکه

آشنایی با تعمیر و نگهداری آسانسور (3)

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور درکه، تعمیرات و نگهداری آسانسور درکه، بازسازی و تعمیر آسانسور درکه، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده درکه، سرویسکار آسانسور درکه، تعمیر آسانسور محدوده درکه، شرکت آسانسور درکه، نصب آسانسور درکه، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در درکه، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از ابزارهایی هستند که در بسیاری از ساختمان‎ها مورد استفاده قرار گرفته‎اند و می‎توان به عنوان یکی از پرمصرف‎ترین ابزارها در ساختمانها از آنها نام برد. دررابطه با بکار گیری و استفاده از انواع مختلف آسانسور در ساختمان‎ها قوانین مختلفی وجود دارد. علاوه‎بر قوانینی در رابطه با نصب و بکارگیری آسانسور در ساختمان قوانینی در رابطه با تعمیر و نگهداری آسانسور نیز وجود دارد که با توجه به آن این ابزار باید حداقل ماهی یکبار مورد بررسی قرار گیرد و سرویس‎های مورد نظر برروی آن اعمال شود. امروزه با توجه به نیاز وجود آسانسور در بسیاری از ساختمان‎ها شرکت‎های بسیاری در ایران و جهان در حال ارائه خدمات در این زمینه می‎باشند.

بیشتر این شرکت‎ها علاوه بر خدمات نصب و راه‎اندازی خدمات تعمیر آسانسور و سرویس و نگهداری آسانسور را نیز به مشتریان خود ارائه خواهند کرد. نکته قابل توجه در رابطه با سرویس ماهانه آسانسور آن است که در این فرآیند از سرویس‎کار آسانسور استفاده شود که از تجربه و تخصصی بالایی در رابطه با این نوع ابزار برخوردار بوده است. با مراجعه به شرک‎های آسانسوری معتبر می‎توانید با خیالی آسوده از خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور آنها بهره ببرید. در ادامه به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که ممکن است با وجود آنها آسانسور یک ساختمان دچار مشکل شود و نیاز به باشد تا در اولین فرصت اقدام به تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور کنید تا با مشکلات بیشتری روبرو نشوید.

هر وسیله‎‎ای برای آن که بتواند به شکلی درست و مناسب فعالیت کند و خدمات مربوطه را ارائه کند نیاز است تا از لحاظ فنی سالم بوده باشد و تمامی اجزای آن بدرستی در حال فعالیت باشند. تعیین ظرفیت به ازای هر نفر، مقدار ارتفاع مورد نیاز، کنترل درب‎ها، مکان قرار گیری آسانسور و ولتاژ برق مورد نیاز برای راه‎اندازی آسانسور مطمئنا مواردی هستند که دانستن آنها نیاز به تخصص و اطلاعات کافی از نحوه عماکرد آسانسور خواهند داشت. تمامی بخش‎های گفته شده در طول سالیان استفاده از آسانسور باید به شکلی ماهانه مورد بررسی قرار گیرد تا آسانسور بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.

همین موضوع سبب می‎شود که تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور به یکی از موارد ضروری در استفاده از آسانسور تبدیل شود. با توجه به پیچیدگی موجود در این ابزار نیاز است در هنگام تعمیر و نگهداری آسانسور از سرویس‎کار آسانسور که به شکلی تخصصی در این زمینه در حال فعالیت بوده است استفاده شود تا احتمال بروز مشکل و یا خطر به حداقل خود برسد و نقص‎های فنی موجود در کمترین زمان ممکن برطرف شوند. یکی از عواملی که می‎تواند در نحوه عملکرد آسانسور تاثیر چشمگیری داشته باشد کیفیت اجزای سازنده آن خواهد بود. هرچه این اجزا از کیفیت بالاتری برخوردار باشند آسانسور عملکرد بهتری را از خود نشان خواهد داد و از طول عمر بالاتری برخوردار خواهد شد. اما توجه به این نکته ضروری می‎باشد که هرچقد هم که اجزای و وسایل بکار برده شده در یک آسانسور با کیفیت باشند اما بازهم باید به شکلی ماهیانه از خدمات تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور از طریق سرویس‎کار آسانسور که دارای تجربه و تخصص در این زمینه می‎باشد بهره برد.

تمامی دستگاه‎ها در طول زمان استفاده از آنها نیاز به تعمیر و نگهداری خواهند داشت و آسانسورها نیز از این امر مستثنی نخواهند بود. در موارد بسیاری بدلیل عدم انجام سرویس‎های ماهیانه و استفاده از سرویس‎کار  آسانسور متخصص سوانح تلخی برای آسانسورها روی خواهد داد که بر اثر آن برخی از افراد جان خود را از دست داده‎اند و با به شدت آسیب دیده‎اند. با توجه به این موارد می‎توان گفت که سرویس و نگهداری از آسانسور یکی از مهمترین اقداماتی است که باید به شکلی ماهیانه انجام شود.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.