تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور اوین

آشنایی با تعمیر و نگهداری آسانسور(2)

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور اوین، تعمیرات و نگهداری آسانسور اوین، بازسازی و تعمیر آسانسور اوین، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده اوین، سرویسکار آسانسور اوین، تعمیر آسانسور محدوده اوین، شرکت آسانسور اوین، نصب آسانسور اوین، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در اوین، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از ابزارهایی هستند که در بسیاری از ساختمان‎ها مورد استفاده قرار می‎گیرند و سبب شده‎اند تا جابجایی و حمل و نقل در بین طبقات مختلف به راحتی صورت بگیرد. شرکت‎های مختلفی در سراسر جهان در این زمینه در حال فعالیت می‎باشند و در کنار نصب و راه‎اندازی این نوع ابزار خدماتی در قالب سرویس آسانسور و تعمیر آسانسور را توسط سرویس‎کار آسانسور که فردی متخصص و با تجربه در این زمینه می‎باشد به مشتریان خود ارائه می‎کنند. توجه به این نکته ضوروی است که هر وسیله بعد از نصب و استفاده مکرر از آن باید به شکل‎های مختلف مورد بررسی و و نگهداری قرار گیرد تا عملکرد بهتری را از خود نشان دهد و احتمال صدمات وارده به کمترین میزان خود برسد.

آسانسور یکی از ابزارهای پرکاربرد در ساختمان‎ها می‎باشد که در رابطه با تعمیر و نگهداری آسانسور قوانینی نیز وجود دارد که با توجه به آن باید این ابزار به شکلی ماهانه مورد بررسی قرار گیرد و عیوب احتمالی آن برطرف شود. شرکت‎هایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند خدماتی را در زمینه تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور تهران به مشتریان خود ارائه می‎دهند. نکته قابل توجه در رابطه با اسن موضوع آن است که این نوع خدمات را از شرکت‎های معتبر دریافت نمایید و مطمئن شوید برای این کار از سرویس‎کا آسانسور که در این زمینه دارای تجربه و تخصص کافی می‎باشد استفاده شود.

در صورت بررسی این وسیله به شکلی ماهانه و توسط افراد متخصص سبب می‎شود احتمال بروز حوادث به حداقل خود برسد. به عنوان مثال در صورتیکه سیم بکسل آسانسور دچار مشکل شود این موضوع می‎تواند به فلکه‎های موتور آسیب بزند و همچنین خطر پاره شدن کابل‎ها نیز وجود خواهد داشت که در این صورت کابین سقوط می‎کند و ممکن جان چندین نفر را با خطر مواجه کند. در نتیجه انجام تعمیر و نگهداری آسانسور با استفاده از سرویس‎کار آسانسور که در این زمینه خبره باشد بسیار حائز اهمیت بوده است. برخی از افراد وجود دارند که تصور می‎کنند پرداخت هزینه برای انجام تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور امری بیهوده و جزو هزینه‎های غیرضروری می‎باشد. این گونه افراد تنها زمانیکه آسانسور از خراب شود و دیگر قادر نباشند از آن استفاده کنند به سراغ سرویس‎کار آسانسور می‎روند تا اقدامات مربوط به تعمیر و نگهداری آسانسور را انجم دهد.

این نوع افراد تنها از روی ناچاری برای انجام سوریس آسانسور و تعمیر آسانسور هزینه خواهندکرد. وجود این افراد در جامعه سبب شده تا جان افراد زیادی به نخاطره بیافتد و بسیاری جان خود را بدلیل بوجود آمدن نقص فنی در آسانسور و سقوط آن از دست بدهند. توجه به این نکته می‎تواند بسیار مفید باشد که هزینه سرویس و نگهداری بسیار کمتر از هزینه مورد نیاز برای انجام تعمیرات موردی در آسانسور بوده است. در ادامه به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که بدلیل آنها ممکن است آسانسور دچار مشکل شود و به درستی عمل نکند. همانطور که مشخص است هر ابزاری بای آن که بتواند به درستی عمل کند و خدمات مورد نظر را ارائه کند نیاز دارد تا تمامی قطعات آن به شکلی کاملا صحیح در حال فعالیت باشند در غیر این صورت آن وسیله دچار مشکل خواهد شد و نمی‎تواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.

برخی از مواردی که ممکن است به دلیل بروز آنها یک آسانسور دچار مشکلات متعددی شود را در ادامه بررسی خواهیم کرد. یکی از این موارد تعیین ظرفیت به ازای هر نفر می‎باشد. وجود اضافه بار و فشاری که به آسانسور وارد می‎شود می‎تواند یکی از عواملی باشد که آسانسور بعد از گذشت مدتی توان اولیه را نداشته باشد و دچار خرابی و عدم کارکرد صحیح شود.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.