تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور ولیعصر

آشنایی با سیم بکسل آسانسور و نکاتی در رابطه با آن-قسمت چهارم

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور ولیعصر، تعمیرات و نگهداری آسانسور ولیعصر، بازسازی و تعمیر آسانسور ولیعصر، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده ولیعصر، سرویسکار آسانسور ولیعصر، تعمیر آسانسور محدوده ولیعصر، شرکت آسانسور ولیعصر، نصب آسانسور ولیعصر، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در ولیعصر، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها  بخش‎هایی  از ساختمان‎ها می‎باشند که در طول روز بارها و بارها مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این موضوع سبب شده تا این نوع سیستم‎ها نیاز داشته باشند تا در دوره‎هایی منظم مورد بررسی و بازبینی و در واقع تحت خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور قرار گیرند. این کار باید توسط افرادی متخصص که اغلب با نام سرویس‎کار آسانسور شناخته خواهند شد صورت بپذیرد تا احتمال خرابی مجدد این نوع سیستم‎ها به حداقل خود در یک دوره از تعمیرات برسد. آسانسورها از سیستم‎های پیچیده در ساختمان‎ها به حساب خواهند آ مد که در نصب آنها ار انواع مختلفی از قطعات استفاده خواهد شد. سیم بکسل یکی از قطعات مهمی است که در مرحله نصب و راه اندازی این نوع سیستم‎ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

این نوع قطعات در مدل‎های مختلف و در اندازه‎های متنوعی در بازار ایران و جهان وجود دارد که در هنگام نصب با توجه به نیاز و ظرفیت آسانسور از آنها استفاده خواهد شد. این نوع سیم‎ها دارای ساختارهای متفاوتی می‎باشند که در ادامه به معرفی انواع این ساختارها خواهیم پرداخت. در صورتی که تمایل دارید با انواع سیم بکسل‎ها و ساختارهای متفاوت آنها آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

برای مشاهده نمونه قرارداد سرویس و نگهداری آسانسور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدل سیل

یکی از مدل‎های ساختاری رایج در ساخت این نوع سیم‎ها مدل سیل می‎باشد. این مدل از سیم‎های بکسل رایج‎ترین انواع سیم‎ها می‎باشند که در بسیاری از کشورها به خصوص ایران مورد استفاده قرار خواهند گرفت. توجه داشته باشید در هر دوره از خدمات سرویس آسانسور نیاز است تا کابل‎ها توسط سرویس‎کار آسانسور مورد بررسی قرار گیرند و در صورت مشاهده مشکلی در آنها در اولین فرصت در قالب خدمات نگهداری و تعمیر آسانسور غرب تهران تعویض و یا تعمیر شوند. این نوع سیم‎ها به شکلی طراحی شده‎اند که سیم‎های بخش خارجی آنها بزرگتر می‎باشند و همین موضوع سبب شده تا سطح فلزی مقاوم‎تر و بزرگتری را دارا باشند و با توجه به این موضوع این کابل‎ها در مدت زمان بیشتری قابلیت استفاده شدن را دارا می‎باشند و کمتر دچار ساییدگی خواهند شد. از این نوع سیم‎های بکسل به شکل عمومی در آسانسورهایی که با سرعت پائین و یا متوسط حرکت می‎کنند و یا بار متوسطی را جابجا می‎کنند استفاده خواهد شد. یکی از مهمترین موارد تعمیر و نگهداری آسانسور می‎باشد که باید در زمان‎هایی منظم صورت پذیرد تا در صورت مشاهده هرگونه خرابی به تعمیر و یا تعویض قطعه آسیب دیده پرداخت.

مدل ورینگتون

ین مدل یکی دیگر از انواع مختلفی از سیم‎های بکسل می‎باشد که در زمان‎های خاصی از آن استفاده خواهد شد. زمانی که در نصب آسانسور صحبت از عمر خستگی خمشی سیم بکسل باشد که برروی فلکه کششی با شیارهای دایره‎ای در سرعت بالا مطرح می‎شود نیاز است تا از این نوع سیم‎های بکسل استفاده شود. در صورتی که در نصب آسانسور از این نوع سیم‎های بکسل استفاده نمایید در واقع مقاومت آسانسور خود را 20 تا 40 درصد افزایش داده‎اید. این سیم‎ها از مدل‎های سیل دارای مقاومت بیشتری هستند. این سیم‎ها دارای ساختاری نازکتر هستند که این موضوع سبب می‎شود تا از تعداد بیشتری از آنها در هنگام نصب استفاده شود. توجه داشته باشید که این قطعات همواره تحت فشار می‎باشند و نیاز است به شکلی دوره‎ای و در طول دریافت خدمات سرویس آسانسور مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند و در صورت مشاهده هرگونه آسیب و یا مشکل در کمترین زمان ممکن و تحت دریافت خدمات تعمیر آسانسور مورد تعمیر و یا تعویض قرار بگیرند تا برای افرادی که از این سیستم در ساختمان خود در استفاده می‎کنند خطری را به وجود نیاورد. توجه داشته باشید که علاوه‎بر سایش، خستگی از دیگر عواملی می‎باشد که باید به آن توجه شود.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.