تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور فرحزاد

آشنایی با سیم بکسل آسانسور و نکاتی در رابطه با آن-قسمت اول

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور فرحزاد، تعمیرات و نگهداری آسانسور فرحزاد، بازسازی و تعمیر آسانسور فرحزاد، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده فرحزاد، سرویسکار آسانسور فرحزاد، تعمیر آسانسور محدوده فرحزاد، شرکت آسانسور فرحزاد، نصب آسانسور فرحزاد، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در فرحزاد، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از سیستم‎های پیچیده و پر کاربردی می‎باشند که امروزه انواع مختلفی از ساختمان‎ها از آنها استفاده می‎شود. در رابطه با استفاده از این نوع سیستم‎ها قوانین مختلفی وجود دارد که با توجه به آنها افرادی که قصد دارند تا ساختمان‎هایی در چند طبقه مجزا احداث نمایند ملزم به استفاده از این نوع سیستم حمل و نقل در این گونه از ساختمان‎ها خواهند بود. همانطور که گفته شد آسانسورها سیستم‎هایی پیچیده هستند که در آنها قطعات مختلفی استفاده شده است از این‎رو باید به شکلی ماهیانه مورد بازبینی و بررسی قرار گیرند و خدماتی در قالب خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور برروی آنها پیاده‎سازی شود. نکته قاب توجه در رابطه با دریافت این گونه خدمات آن است که باید در دریافت آنها از سرویس‎کار آسانسور استفاده شود که دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه می‎باشد. یکی از اجزایی که در این نوع سیستم‎های پیچیده به کار گرفته خواهد شد و نقشی اساسی در عملکرد صحیح این نوع سیستم‎ها ایفا خواهد کرد سیم بکسل می‎باشد. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با این قطعه و همچنین وظایفی که در این سیستم ایفا می‎کند خواهیم پرداخت. در صورتی که قصد دارید با این جزء از آسانسورها بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

برای اطلاع از هزینه نگهداری آسانسور با شماره تماس موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سیم بکسل آسانسور

همانطور که در بالا گفته شد در هنگام نصب آسانسور از سیم بکسل استفاده خواهد شد. در واقع سیم بکسل و موارد مربوط به نصب آن از مهمترین بخش‎های این سیستم می‎باشند که نیاز دارند پس از نصب و راه اندازی آسانسور به شکلی دوره‎ای و منظم مورد بررسی قرار گیرند که این گونه خدمات در قالب خدمات سرویس آسانسور در کشور قابل دسترس می‎باشد. در صورتی که هر گونه مشکلی در ظاهر کابل‎ها توسط سرویس‎کار آسانسور مشاهده شد باید در قالب خدمات تعمیر آسانسور سریع و در کمترین زمان ممکن مورد تعمیر و یا تعویض قرار گیرد. برای متصل کردن کابین آسانسور به وزنه‎های تعادل از سیم‎های بکسل فولادی استفاده خواهند کرد که دارای استانداردهای مخصوصی می‎باشد.

آقای آسانسور بهترین شرکت آسانسور در تهران میباشد. برای رفع خرابی آسانسور خود با ما تماس بگیرید.

این نوع سیم‎های آسانسور به شکلی مدور طراحی خواهند شد که ساختمانی مخصوص را تشکیل خواهند  داد. با توجه به میزان اهمیت این قطعه از این سیستم باید در هر دوره از تعمیر و نگهداری آسانسور مورد بازبینی و بررسی قرار گیرد و در صورتی که هرگونه مشکلی در آنها مشاهده شد در اولین زمان ممکن و در قالب خدمات تعمیر آسانسور مورد تعویض و یا تعمیر قرار گیرند. دسته‎های مختلفی از سیم‎ها در حول سیم مرکزی تنیده خواهند شد و همین موضوع سبب می‎شود این نوع سیم‎ها از مقاومت بالایی در برابر کشیدگی باشند و بتوانند وزن زیادی را تحمل کنند. رشته مرکزی و یا همان مغزی این نوع سیم‎های بکسل از جنس فیبر و یا فولاد می‎باشند که از چندین رشته سیم تشکیل شده‎اند. توجه داشته باشید این سیم‎ها همواره در معرض فشار می‎باشند و این موضوع سبب می‎شود تا احتمال خرابی در آنها افزایش پیدا کند با توجه به این موضوع همواره در هنگام دریافت خدمات سرویس آسانسور از افرادی که برای بررسی و بازبینی به یاری شما می‎آیند بخواهید تا این بخش از آسانسور شما نیز مورد بررسی قرار دهند تا از صحت تمامی کابل‎های استفاده شده در این سیستم اطمینان حاصل کنند و در صورتی که مشکلی در آنها مشاهده کردند در اولین فرصت ممکن و با توجه به میزان آسیب به تعمیر و یا تعویض این بخش از این سیستم بپردازند. تمامی سیم‎هایی که در ساخت سیم بکسل از آنها استفاده خواهد شد از جنس فولاد می‎باشند که با استفاده از روش کوره الکتریکی و یا دیگر روش‎های رایج تولید می‎شوند و در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهند گرفت.

 


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.