تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور طرشت

آشنایی با سیم بکسل آسانسور و نکاتی در رابطه با آن-قسمت دوم

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور طرشت، تعمیرات و نگهداری آسانسور طرشت، بازسازی و تعمیر آسانسور طرشت، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده طرشت، سرویسکار آسانسور طرشت، تعمیر آسانسور محدوده طرشت، شرکت آسانسور طرشت، نصب آسانسور طرشت، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در طرشت، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از پرکاربردترین سیستم‎های موجود در ساختمان‎هایی با چند طبقه مجزا می‎باشد که وظیفه اصلی آنها در این نوع ساختمان‎ها حمل و نقل آسان و سریع ساکنان این نوع ساختمان‎ها بین طبقات می‎باشد. در این نوع سیستم‎ها انواع مختلفی از قطعات مورد استفاده قرار خواهند گرفت که همین موضوع سبب شده تا این نوع سیستم‎ها دارای پیچیدگی زیادی باشند و در صورتی که دچار خرابی و یا نقص در عملکرد شوند باید توسط سرویس‎کار آسانسور که دارای تجربه و تخصص در این زمینه می‎باشد مورد بررسی و یا تعمیر قرار گیرند. توجه داشته باشید که این نوع سیستم‎ها با توجه به میزان فعالیتی که دارند باید به شکلی دوره مورد بررس و بازبینی قرار گیرند و خدماتی در قالب تعمیر و نگهداری آسانسور برروی آنها اعمال شود. یکی از قطعاتی که در این نوع سیستم‎ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت سیم بکسل مخصوص آسانسور می‎باشد که در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با این قطعات خواهیم پرداخت. در صورتی که قصد دارید با اطلاعات بیشتری در رابطه با این قطعات و نحوه عملکرد آنها در این سیستم بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

آقای آسانسور بهترین شرکت بازسازی آسانسور در تهران میباشد. برای اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

سیم‎های بکسلی که در آسانسورها از آنها استفاده خواهد شد از نوع فیبری و یا فولادی خواهند بود که در ادامه به شکلی کامل در مورد هرکدام از آنها توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

سیم بکسل‎هایی با هسته فیبری

در سیم بکسل‎هایی که از این تکنولوژی استفاده خواهند کرد دو نوع مختلف در بازار جهانی موجود می‎باشد که از هرکدام از آنها با توجه به نیاز در ساخت این نوع سیستم‎ها استفاده خواهد شد. اما موضوعی که در تمامی این سیم‎ها یکسان است این موضوع می‎باشد که نیاز است به شکلی دوره‎ای و در قالب خدمات سرویس آسانسور مورد بررسی قرار گیرند و در صورت مشاهده هرگونه آسیب ظاهری در قالب خدمات تعمیر آسانسور در اولین فرصت ممکن تعویض و یا تعمیر شوند. سیم‎های بکسلی که در آنها از مغزی فیبری استفاده خواهد شد دو نوع وجود دارد که یکی از آنها شامل مغزی با فیبر طبیعی و دیگری مغزی با فیبر مصنوعی می‎باشند.

در سیم بکسل‎هایی که در آنها از مغزی با فیبر طبیعی استفاده شده است عموما جنس مغزی آنها از جنس کنف می‎باشد و در نوع دیگر از این نوع سیم‎های بکسل برای مغزی آنها ار الیاف پلی پروپیلن و یا پلی آرمامین استفاده خواهد شد. در آسانسورها از سیم‎هایی استفاده خواهند کرد که دارای نرمی می‎باشند و مواد استفاده شده در ساخت آنها دارای خاصیت الاستیسیته می‎باشند و همین موضوع باعث می‎شود این نوع سیم‎ها در زمان استفاده شکل شیارهایی که در آنها قرار گرفته‎اند را به خودشان بگیرند. توجه داشته باشید همواره این سیستم باید در قالب خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور مور بازبینی قرار گیرد و این عمل توسط سرویس‎کار آسانسور که فردی با تجربه و متخصص در این زمینه می‎باشد صورت بگیرد.

برای اطلاع از علل خرابی آسانسور ساختمان خود با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به شما کمک کنند.

در سیم‎های بکسلی که در ساخت آنها از مغزی کنفی استفاده شده است در زمان استفاده امکان روان کاری آسان‎تر امکان‎پذیر می‎باشد و این قابلیت در سیم‎های بکسل با مغزی مصنوعی کمتر امکان‎پذیر می‎باشد. در سیم بکسل با مغزی کنفی بیشتر از جنس سیسال استفاده خواهد شد. در صورتی که هر هنگام دریافت خدمات سرویس آسانسور هر گونه مشکلی در ظاهر این نوع سیم‎ها مشاهده کردید در اولین فرصت و در قالب خدمات تعمیر آسانسور به تعویض و یا تعمیر این نوع سیم‎ها در سیستم آسانسور مبادرت کنید. مغزی‎های سیسال دارای مقاومت بالایی می‎باشند و به همین دلیل در بسیاری از این سیم‎ها از آنها استفاده خواهد شد. این مغزی‎ها عموما به رنگ قهوه‎ای مایل به سفید می‎باشند و کنفی از نوع مانیلی به رنگ قهوه‎ای پررنگ می‎باشند.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.