تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور شهید محلاتی

آشنایی با سیم بکسل آسانسور و نکاتی در رابطه با آن-قسمت پنجم

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور شهید محلاتی، تعمیرات و نگهداری آسانسور شهید محلاتی، بازسازی و تعمیر آسانسور شهید محلاتی، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده شهید محلاتی، سرویسکار آسانسور شهید محلاتی، تعمیر آسانسور محدوده شهید محلاتی، شرکت آسانسور شهید محلاتی، نصب آسانسور شهید محلاتی، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در شهید محلاتی، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از سیستم‎ها می‎باشند که امروزه در بسیاری از ساختمان‎ها چند طبقه مشاهده می‎شود  کار اصلی آنها آسان کردن جابجایی بین طبقات می‎باشد. با توجه به استقبال زیادی که از این نوع سیستم‎ها در ساختمان‎ها شده و همچنین قوانینی که در خصوص بکار بردن آنها در برخی از ساختمان‎ها وجود دارد سبب شده تا افراد زیادی در این زمینه مشغول به فعالیت شوند و خدمات مختلفی را در این زمینه ارائه دهند. خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور یکی از مهمترین خدماتی می‎باشد که توسط این شرکت‎ها به مشتریانشان ارائه خواهد شد. توجه داشته باشید که این گونه خدمات باید توسط افراد متخصص که با نام سرویس‎کار آسانسور در این زمینه در حال فعالیت می‎باشند باید ارائه شود. قیمت تعمیر و نگهداری آسانسور را هم سرویس‎کار آسانسور تعیین میکند. سرویس این نوع سیستم‎ها یکی از پیچیده‎ترین سیستم‎های بکار برده شده در ساختمان‎ها می‎باشد که از قطعات مختلفی تشکیل شده است و همین موضوع سبب شده تا نیاز داشته باشند به شکلی دوره‎ای از خدمات سرویس آسانسور برای اطمینان از عملکرد درست آنها استفاده شود و درصورتی که در این دوره مشکلی مشاهده شد در قالب خدمات تعمیر آسانسور به رفع آن بپردازید. یکی از قطعاتی که در این نوع سیستم‎ها از آن استفاده می‎شود سیم بکسل می‎باشد که از مهمترین قطعات بکار برده شده در این سیستم‎ها می‎باشند. این سیم‎های بکسل در اندازه‎ها و اشکال مختلفی وجود دارند که در این نوع صنعت از آنها استفاده خواهد شد. در ادامه به معرفی بیشتر این قطعات مهم در این سیستم خواهیم پرداخت. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با سیم‎های بکسل در آسانسورها بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

برای اطلاع از تعرفه سرویس آسانسور با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

سیم‎های بکسل همانطور که گفته شد یکی از مهمترین قطعات موجود در این سیستم می‎باشند که همواره تحت فشار می‎باشند. با توجه به این موضوع باید در دوره خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور که توسط سرویس‎کا آسانسور صورت می‎گیرد باید مورد  بررسی و بازبینی قرار گیرند تا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در قالب تعمیر آسانسور مشکلات موجود برطرف شوند. نکته‎ای که در رابطه با این قطعات بسیار مورد اهمیت می‎باشد آن است که باید در آسانسورها از سیم بکسل‎ها مرغوب استفاده شود. سیم بکسل ایده آل که در این نوع سیستم باید مورد استفاده قرار بگیرند سیم‎هایی هستند که دارای انعطاف‎پذیری مناسبی باشند و تا حد ممکن دچار پیچ خوردگی نشوند. در این نوع سیم‎ها باید قسمتی وجود داشته باشد که دارای قطر بیشتری نسبت به دیگر بخش‎ها باشد و بتواند نیروی کششی ایجاد را تحمل نماید.

 

سیم بکسل‎هایی که در این سیستم باید بکار برده شوند نرم باشند و در زمانی که تحت فشار قرار می‎گیرند نباید کش بیایند و حالت عادی خودشان را از دست بدهند. توجه داشت باشید که در هنگام دریافت خدمات سرویس آسانسور همواره این بخش از آسانسورها نیز مورد بررسی قرار گیرند و در صورتی که مشکلی در ظاهر آنها مشاهده شد در اولین فرصت اقدام به تعویض و یا تعمیر ان کنید.  برای ساخت این گونه از سیم‎های بکسل از استانداردهای مخصوصی استفاده خواهد شد که در صورت رعایت آنها می‎توان با خیالی آسوده از این نوع سیم‎ها استفاده نمود. انواع مختلفی از سیم‎های بکسل از نظر مقاومت کششی در سطح بازار وجود دارد که شرکت‎ها فعال در زمینه نصب آسانسور از هرکدام از آنها بنا به نیازشان استفاده خواهند کرد. در صورتی که مقاومت کششی در یک سیم‎ها در سیم بکسل عددی یکسان باشد به این نوع از سیم‎های بکسل تک کششی گفته خواهد شد. در صورتی که قصد دارید برای ساختمانی یک سیستم آسانسور نصب کنید باید تمامی این نکات را در هنگام نصب مورد نظر داشته باشید تا در زمان استفاده از آن آسیبی به کسی وارد نشود.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.