تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور سید خندان

زنجیر جبران و اثرات این قطعه در عملکرد آسانسور

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور سید خندان، تعمیرات و نگهداری آسانسور سید خندان، بازسازی و تعمیر آسانسور سید خندان، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده سید خندان، سرویسکار آسانسور سید خندان، تعمیر آسانسور محدوده سید خندان، شرکت آسانسور سید خندان، نصب آسانسور سید خندان، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در سید خندان، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها از سیستم‎هایی هستند که در ساختمان‎های چند طبقه از آنها برای جابجایی راحت‎تر در بین طبقات ساختمان‎هایی که دارای چندین طبقه مجزا می‎استفاده خواهد شد. در این نوع سیستم‎ها انواع مختلفی از قطعات استفاده خواهد شد که همین موضوع سبب شده تا این سیستم‎ها دارای پیچیدگی زیادی باشند و برای این که همواره به بهترین شکل ممکن فعالیت کنند خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور غرب تهران که قوانین مختلفی نیز در رابطه با آنها وجود دارد برروی آنها پیاده سازی شود. توجه داشته باشید که در هنگام دریافت این گونه از خدمات حتما از افرادی که به عنوان سرویس‎کار آسانسور در این زمینه در حال فعالیت هستند و دارای تجربه و تخصصی زیادی در این رابطه هستند استفاده نمایید.  همانطور که میدانید امروزه همواره بر ارتفاع ساختمان‎هایی که در سطح شهرها ساخته می‎شوند افزوده خواهد شد و این باعث می‎شود در این نوع ساختمان‎ها از آسانسورهایی استفاده شود که دارای طول حرکت زیادی هستند و همین موضوع باعث شده تا وزن تجهیزاتی که در ساخت این نوع وسایل نقلیه که در بسیاری از ساختمان‎ها امروزه مشاهده می‎شود به طور چشمگیری افزوده شود.

این موضوع تاثیر بسیار زیادی برروی عملکرد این نوع سیستم‎ها خواهد داشت و سبب می‎شود آسانسورها نتوانند به بهترین حالت ممکن به فعالیت خود بپردازند. در این صورت نیاز است تا در دوره‎های کوتاه‎تری از خدمات سرویس آسانسور استفاده شود و در صورتی که هر گونه خرابی در این سیستم‎ها دیدن شد در قالب خدمات تعمیر آسانسور به برطرف کردن آن بپردازید. با توجه به رابطه تعادلی که بین قاب وزنه و کابین آسانسور باید وجود داشته باشد در طول حرکت این آسانسورها که در چنین ساختمان‎هایی به کار برده خواهند شد از بین خواهد رفت و در واقع تعادل این دو در طول حرکت به شکلی کامل از بین خواهد رفت. زنجیر جبران قطعاتی هستند که در این موارد بکار برده خواهد شد و سبب می‎شوند تا آسانسورها در زمان حرکت دارای تعادل باشند. توجه به داشتن سرویس تعمیر و نگهداری آسانسور در دوره‎های منظم یکی از عواملی می‎باشد که از بروز هرگونه مشکل در این نوع سیستم‎ها جلوگیری به عمل خواهد آورد. توجه داشته باشید که این عمل حتما باید توسط سرویس‎ار آسانسور که فردی با تجربه و متخصص در این زمینه می‎باشد صورت پذیرد و در صورتی که این فرد در طول خدمات سرویس آسانسور هر گونه مشکلی را مشاهده کرد باید در قالب خدمات تعمیر آسانسور به برطرف کردن آن مشکل بپردازد.

آقای آسانسور بهترین شرکت سرویس آسانسور تهران میباشد. برای تعمیر و نگهداری آسانسور با ما تماس بگیرید.

در ابتدای زمانی که این نوع سیستم‎ها در ساختمان‎ها مورد استفاده قرار گرفتند برای برطرف کردن این مشکل از طناب‎هایی فولادی استفاده می‎شد که در هنگام استفاده از آنها باید از تجهیزات زیادی استفاده می‎شد و همین موضوع سبب می‎شد بر پیچیدگی موجود  در این سیستم افزوده شود. همچنین وجود این نوع تجهیزات بر وزن آسانسور نیز می‎افزود و عملکرد صحیح آن را با چالش‎هایی جدی روبرو می‎ساخت. زنجیر جبران از تجهیزات کمتری برخوردار می‎باشد و همچنین از قیمت پائین‎تری نیز برخوردار می‎باشد. با توجه به مزایایی که در استفاده از این نوع قطعات وجود داشت افراد زیادی تمایل پیدا کردند برای ایجاد تعادل از این نوع زنجیرها استفاده نمایند. تا علاوه‎بر پرداخت خزینه کمتر تجهیزات کمتری را نیز در این سیستم به کار ببرند و از پیچیدگی زیادی در این نوع آسانسورها جلوگیری به عمل آورند. در صورتی که مجبور شدید در هنگام نصب از این نوع زنجیرها استفاده نمایید توجه داشته باشید که نیاز است تا فاصله ایمنی در هنگام نصب آنها را رعایت کنید زیرا در صورت برخورد این قطعه با تجهیزات موجود در چاه آسانسور و یا دیگر قطعات خسارات زیادی به این سیستم وارد خواهد شد که جبران آنها مشکل می‎باشد.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.