تعمیر، سرویس، نگهداری آسانسور دروس

زنجیر جبران و اثرات این قطعه در عملکرد آسانسور-قسمت دوم

سرویس و نگهداری ، بازسازی آسانسور دروس، تعمیرات و نگهداری آسانسور دروس، بازسازی و تعمیر آسانسور دروس، تعمیر و نگهداری آسانسور محدوده دروس، سرویسکار آسانسور دروس، تعمیر آسانسور محدوده دروس، شرکت آسانسور دروس، نصب آسانسور دروس، تعمیر آسانسور با نرخ اتحادیه، تعمیر آسانسور در دروس، هفت روز هفته 8 صبح تا 10 شب ، سرویسکار حرفه ای آسانسور

تلفن تماس : 02145384 و 09127066896 و 09123115884

به همراه قرارداد رسمی سالیانه ، مشاوره رایگان ، بیمه رایگان ، یک ماه سرویس رایگان

  • عضو اتحادیه کشوری آسانسور ، پله برقی و خدمات وابسته
  • دارای پروانه طراحی مونتاژ از وزارت صنعت معدن و تجارت
  • عضو سندیکای آسانسور و پله برقی ایران
  • دارای صلاحیت پیمانکاری و رتبه بندی از سازمان برنامه و بودجه
  • عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
  • دارای نماد اعتماد الکترونیک
  • دارای نماد رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آسانسورها یکی از سیستم‎هایی هستند که امروزه در بسیاری از ساختمان‎هایی که دارای چندین طبقه مجزا می‎باشند برای سهولت در جابجایی مورد استفاده قرار می‎گیرند و با توجه به استقبالی که از این نوع سیستم‎ها در سطح جهان بوجود آمده است شرکت‎های مختلفی در این زمینه آغاز به فعالیت کرده‎اند و انواع مختلفی از خدمات را در قالب تعمیر و نگهداری آسانسور به مشتریان خود ارائه می‎کنند. در این نوع سیستم‎ها انواع مختلفی از قطعات مورد استفاده قرار می‎گیرد که همین موضوع سبب شده تا آسانسورها به یک سیستم بسیار پیچیده تبدیل شوند که برای دریافت خدمات سرویس آسانسور نیاز باشد تا از سرویس‎کار آسانسور که افرادی متخصص و با تجربه در این زمینه می‎باشند استفاده شود. همانطور که گفته شد انواع مختلفی از قطعات در این سیستم بکار برده خواهد شد که یکی از آنها زنجیر جبران نام دارد. در ادامه به ارائه اطلاعات بیشتری در رابطه با این قطعه و عملکرد آن در این سیستم خواهیم پرداخت در صورتی که علاقه دارید با این قطعه بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

اگر میخواهید بهترین شرکت آسانسور در تهران آسانسور شما را بررسی کند با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

تاثیر زنجیر جبران بر تعادل کابین

یکی از مواردی که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد نحوه نصب زنجیر جبران در زمان راه اندازی این نوع سیستم‎ها می‎باشد. در صورتی که هر گونه مشکلی در این رابطه مشاهده کردید در اولین زمان ممکن با شرکت‎های فعال در این زمینه که خدمات تعمیر آسانسور ارائه می‎کنند تماس حاصل فرمایید و هرگز خودتان شخصا برای رفع مشکلات موجود اقدامی نکنید. این قطعات در انواع مختلفی وجود دارند که با توجه به نیازتان می‎توانید از آنها استفاده نمایید اما نکته قابل توجه آن است که در تمامی آنها یک عرض برگشت طبیعی وجود دارد. منظور از این عرض فاصله‎ای می‎باشد که به شکلی طبیعی بین دو سمت رفت و برگشت این نوع زنجیرها ایجاد می‎شود. در زمان نصب این سیستم توسط سرویس‎کار آسانسور که در زمینه تعمیر آسانسور و سرویس آسانسور نیز فعالیت دارند باید توجه شود که این فاصله طبیعی رعایت شود و در غیر این صورت امکان دارد زنجیر بکار برده شده در این سیستم به اجزای دیگر که در داخل چاه و چاله آسانسور  قرار دارند آسیب وارد کند.

تیم حرفه ای آقای آسانسور بازسازی آسانسورهای قدیمی را هم انجام میدهند.

در صورتی که در این امر دقت نشود آسیب‎های جدی به این تجهیزات وارد خواهد شد و احتمال بروز حادثه به شکلی چشمگیر افزایش پیدا می‎کند. عرض طبیعی زنجیرهای جبران معمولی کم می‎باشد و نیاز به در نظر گرفتن فضای زیادی برای تعبیه آنها ندارند. معمولا برای نصب این قطعه از فاصله موجود در کناره‎های کابین استفاده می‎شود. در صورتی که از این نوع قطعه در آسانسور خود استفاده کرده‎اید در زمان دریافت خدمات تعمیر و نگهداری آسانسور از تعمیرکار بخواهید تا این قطعه و نحوه عملکرد آن را نیز مورد بررسی قرار دهد و در صورت نیاز در قالب خدمات سرویس آسانسور مشکلات موجود در آن را برطرف نماید. یکی از مواردی که در نحوه عملکرد صحیح و مناسب یک سیستم آسانسور تاثیر بسزایی دارد داشتن تعادل در کابین می‎باشد. حفظ این تعادل در طول حرکت کابین سبب می‎شود تا این سیستم بدون کوچکترین مشکلی به فعالیت خود ادامه دهد و بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. زمانی که در نصب آسانسور از زنجیر تعادل استفاده می‎شود امکان دارد تا تعادل کابین در دو سمت آن از بین برود. این مورد بیشتر در آسانسورهایی که از قاب وزنه بغل استفاده می‎کنند بیشتر روی می‎دهد. امروزه شرکت‎های مختلفی در این زمینه در حال فعالیت می‎باشند که هرکدام از آنها برای رفع این مشکل راه حل‎های مختلفی را مورد استفاده قرار می‎دهند. این شرکت‎ها انواع مختلفی از خدمات را ارائه می‎کنند که می‎توانید از آنها بهره ببرید.


دیدگاه خود را قرار دهید

Your email is safe with us.