اگر به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر آسانسور در شرق تهران هستید با آقای آسانسور تماس بگیرید تا در کمتر از یک ساعت در محل شما برای امور تعمیرات آسانسور و رفع نقص آن حاضر شود.

آقای آسانسور با دستورالعمل‌های دقیق و با ارائه‌ی بهترین راهکارها، با نیازهای ساختاری در سطح تجاری و مسکونی آشنا می‌باشد. بنابراین استفاده از دانش و تخصص ما مطمئناً روحیه شما را تقویت خواهد کرد و همواره به شما اطمینان خاطر می‌دهد! و اگر وضعیت آسانسور به قدری بد باشد که شما نه تنها نیاز به اصلاح، بلکه نیاز به نوسازی و به روزرسانی کامل داشته باشید، ما در این زمینه نیز می‌توانیم به شما کمک کنیم. تکنسین‌های ما می‌توانند در زمینه‌ی سرویس و نگهداری آسانسور، نوسازی و یا سایر خدمات آسانسور، نیازهای شما را به بهترین شکل برطرف کنند.

بخش تعمیرات آقای آسانسور به گونه‌ای طراحی شده است كه مشکلات پیش‌آمده برای یک آسانسور، با سرعت و هزینه‌ی مقرون به صرفه‌تری برطرف شود. هدف ما این است که با ارائه‌ی خدمات عالی و به موقع به مشتریان خود، اطمینان لازم را به آن‌ها بدهیم، میزان تماس‌های مربوط به اعلام خرابی‌ها را کاهش دهیم و رضایت شما را که بزرگترین دارایی ماست، حفظ کنیم.

خدمات ما یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است که به طور خاص برای رفع مشکلات آسانسور قبل از بروز، طراحی شده و از خرابی و تعمیرات گران‌قیمت آسانسور که در آینده ممکن است به‌وجود بیاید، جلوگیری می‌کند. در صورت بروز مشکل، تعمیرکار آسانسور ما موارد را به طور دقیق بررسی کرده و به مشتریان بازگو می‌کنند. مشتریان می‌توانند با توجه به نوعِ مشکل، تصمیم بگیرند که چه اقداماتی را برای رفع مسئله انجام دهند. ما نیز به عنوان یک شبکه‌ی حرفه‌ای متشکل از متخصصان زبده‌ی خود و به عنوان یک شرکت پیشرو در تعمیر آسانسور، اقدامات لازم را انجام می دهیم تا شما و دیگر کاربران، بتوانید با خیال راحت سوار آسانسور شوید و از آن استفاده کنید.

امور تعمیر آسانسور به جلوگیری از هزینه‌های سنگین، تعمیرات اساسی و تعویض قطعات آسانسور کمک بسیاری می‌کند که در نتیجه باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ی مشتریان می‌شود. خدمات تعمیراتِ آسانسور آقای آسانسور هم‌اکنون در دسترس شماست!

پس از تماس شما، تیم فنی در کمتر از یک ساعت در محل شما جهت تعمیرات آسانسور و مشکلات فنی حاضر می شود. آقای آسانسور از ساعت 8 تا 22 روزانه در حال فعالیت است و اگر در خارج از این زمان تمایل به برقراری تماس برای رفع نقص آسانسور داشتید می توانید از فرم های داخل سایت اقدام نمایید تا در اولین روزکاری پس از آن رسیدگی انجام شود.

مهندسان و تعمیرکاران آقای آسانسور همواره در تلاش هستند تا اطمینان یابند آسانسورها به درستی نگهداری و ایمن شده‌اند. چرا که قبل از بروز حوادثِ نگران‌کننده باید تا حد زیادی از وقوع خطرات احتمالی جلوگیری شود. حتی اگر سوانح آسانسور خیلی شایع نباشند، اما نقص‌های معمولی و کوچک بسیاری ممکن است پیش بیاید که ایمنی کاربران را تهدید کند:

  • نقص سیستم قرقره
  • خرابی برخی قطعات مکانیکی که باعث می شود آسانسور سقوط کند
  • معیوب بودن درها و سقوط مسافران به داخل چاه آسانسور
  • سیم کشی معیوب
  • نقص کنترل آسانسور یا خطر برق گرفتگی
  • سرویس و یا نگهداری ناقص
  • تراز کردن نامناسب

تعمیر آسانسور در کدام مناطق شرق تهران ارائه می‌شود؟

آقای آسانسور در تمام مناطق و محله‌های شرق تهران خدمات تعمیرات آسانسور ارائه می کند: پیروزی، نارمک، تهرانپارس، مجیدیه، رسالت و …

تصاویر آقای آسانسور در هنگام تعمیر آسانسور

برخی از تصاویر تهیه شده در خصوص تعمیرات و رفع نقص آسانسور را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید

تعمیرکاران آقای آسانسور، در طول هفت روز هفته، از ساعت 8 تا 22 آماده انجام رفع نقص و رفع خرابی آسانسور هستند.

پس از حضور نیروی فنی در محل شما و بررسی آن، هزینه قطعات و دستمزد را براورد می کند و با شما در این خصوص صحبت می کند. پس از تایید شما، تعمیرکار آسانسور موارد فنی را به اتمام می رساند و شما پس از ارائه فاکتور توسط شرکت، اقدام به پرداخت می نمایید.

خیابان شریعتی، بالاتر از بهشتی (چهار راه قصر)، کوچه شهید متحیری، پلاک 2 ، طبقه اول

درخواست قیمت و اطلاعات بیشتر